Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

BMW G 310 R to zwinny jednocylindrowy roadster, który jest idealnym pojazdem do rozpoczęcia przygody z marką BMW.

Idealny, bo nie wydrenuje kieszeni nawet średniozamożnego Kowalskiego. Cena? 18 900 zł, a rata miesięczna w programie leasingowym BMW 3easy Ride wynosi jedynie 310 zł netto, okres leasingu to 48 miesięcy, przy wpłacie wstępnej wynoszącej 0%, a kwocie wykupu 20% (oczywiście od ceny 15 366 zł netto). Wszelkie szczegóły tej atrakcyjnej oferty znajdziecie u swojego Dealera BMW Motorrad.

Dobra cena i atrakcyjny leasing to nie wszystko! Jeżeli zdecydujesz się na zakup motocykla z puli pojazdów wyprodukowanych według specyfikacji zamówionej przez importera, dodatkowo otrzymasz kask BMW lub voucher na szkolenie w lokalnej szkole doskonalenia techniki jazdy w kwocie do 1700 zł brutto.

Nie czekaj! Skontaktuj się już dziś ze swoim Dealerem BMW lub odwiedź targi Motor Show Poznań w celu umówienia jazdy próbnej i zarezerwowania promocyjnego egzemplarza BMW G 310 R!

Więcej szczegółów na stronie BMW Motorrad

Więcej o motocyklach BMW

Więcej w Biznes, Ciekawostki
Motocykle z ogłoszeń: Honda CBR900RR Fireblade SC28

Od jakiegoś czasu chodzi za mną chęć posiadania motocykla sportowego z pierwszej połowy lat 90. Musi mieć oryginalną specyfikację, fabryczny...

Zamknij