Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes Jeździj skuterem już teraz, zapłać dopiero na wiosnę! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

Jeździj skuterem już teraz, zapłać dopiero na wiosnę!

Najbardziej rozpoznawalne skutery na świecie to świetna alternatywa dla środków komunikacji miejskiej, ale także doskonały pretekst do zaprezentowania własnego stylu i poczucia dobrego smaku. Dzięki niemu rozwiążesz potrzeby logistyczne, dotrzesz i zaparkujesz tam, gdzie wszystkie miejsca zostały już dawno zajęte. Wobec takich zalet każdy dzień bez wszechstronnego skutera wydaje się dniem straconym!

Wraz z końcem wakacji przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla każdego, kto chciałby się cieszyć z nowej Vespy lub Piaggio jeszcze w tym sezonie, angażując środki dopiero na wiosnę.

 

 

 

 

 

Wyjedź dzisiaj, zapłać wiosną

 

Dzięki tej akcji wszyscy rozpatrujący zakup nowej Vespy lub Piaggio mają szansę spędzić drugą połowę sezonu w siodle – unikać korków, oszczędzać czas czy paliwo,  zwiedzać okolicę oraz przemieszczać się pomiędzy najbardziej klimatycznymi restauracjami  manifestując własne poczucie stylu.

 

Lepsze ceny rocznika 2017

 

Odroczona płatność to nie jedyna niespodzianka; dzięki nowemu cennikowi na Vespy i Piaggio z 2017r można zaoszczędzić nawet 6500 pln w przypadku Vespy i 12000 pln w przypadku Piaggio!!!  Taka kwota na każdym, kto umie liczyć swoje pieniądze musi zrobić wrażenie…

 

Nie czekaj do wiosny, odbierz swój skuter już dzisiaj…

 

Więcej o obniżkach cen znajdziecie w linkach:

 

http://vespa-polska.pl/nowosci-i-promocje

 

http://piaggio-polska.pl/nowosci-i-promocje

 

 

 

 

 

 

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści