-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Hot Wheels Moto School - treningi dla dzieci za free! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Hot Wheels Moto School - treningi dla dzieci za free!

Pod taką nazwą powstaje projekt producenta zabawek dla dzieci – firmy Mattel. Hot Weels Moto School to szkoła jazdy dla najmłodszych fanów motoryzacji, która będzie w tym sezonie towarzyszyć największym imprezom motoryzacyjnym i rozrywkowym w Polsce. Partnerami projektu są Yamaha Motor Polska oraz największa sieć sklepów dla motocyklistów I’M Inter Motors.

Od ponad pół wieku Hot Wheels inspiruje i wychowuje kolejne pokolenia fanów motoryzacji.

Dziś chce rzucić dzieciom nowe wyzwanie i zaprosić do skorzystania z niezwykłej atrakcji. W Hot Wheels Moto School będą uczyć się koordynacji i panowania nad prawdziwym motocyklem: Yamahą PW50. To doskonała okazja aby zapoznać się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego na specjalnym, bezpiecznym torze. Projekt przygotowany został z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia na zabezpieczonym torze odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy przekażą najmłodszym adeptom swoją motoryzacyjną pasję, wiedzę i umiejętności a to wszystko całkowicie bezpłatnie!

 

Yamahę PW50 wyposażono w 2-suwowy silnik o pojemności 50 cm3; są bezpieczne i łatwe w prowadzeniu, jednocześnie oferując pełną emocji przyjemność z jazdy. W celu zapewnienia kontroli nad młodymi rajdowcami w motocyklach zastosowano regulowaną przepustnicę, pozwalającą na ograniczenie maksymalnej prędkości. Za zmianę biegów odpowiada automatyczna skrzynia biegów. Dzięki systemowi „twist and go” maszyna rusza od razu po przekręceniu przepustnicy.

 

 

Miejsca i daty imprez, na których będzie można spotkać HOT WHEELS MOTO SCHOOL będą publikowane fanpage’u na szkoły: https://www.facebook.com/hotwheelsmotoschool/

 

Pierwsza impreza odbędzie się w Mrągowie podczas Motocrossowych Mistrzostw Polski Strefy Północnej 28 kwietnia.

 

 Więcej informacji

 

Łukasz Mosiewicz

kom.: +48 503 874 031

Więcej o motocyklach Yamaha
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści