Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje EICMA 2018: nowości Kymco CV2 i CV3 dwa koncepty w segmencie adventure Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

EICMA 2018: nowości Kymco CV2 i CV3 dwa koncepty w segmencie adventure

Kymco na EICMA zaprezentowało dwa pojazdy CV2 i CV3 definiujące skuterowy segment adventure. Na razie nie wiadomo, czy trafią do produkcji seryjnej, mamy nadzieję, że stanie się to już w 2018r!

Prezentacja Kymco odbyła się w dwa lata po tym jak powstał X-ADV Hondy – pierwszy pojazd w segmencie skuterów Adventure. Wygląda na to, że pomysł się sprawdził, bo Kymco właśnie zaprezentowało dwa modele wpisujące się w te trendy.

 

Kymco CV2

 

Pierwszy z nich CV2 to zwykły maksiskuter ze zwiększoną dzielnością terenową. Drugi, to trójkołowiec nazwany CV3 w pewnym stopniu przypominający Yamahę Niken, ale oparty na CV2.

 

Specyfikacja techniczna nie została potwierdzona, ale Kymco twierdzi, że klienci oczekują, że będą oparte na Kymco AK550, który napędzany jest dwucylindrowym silnikiem o mocy 54KM.

 

Kymco CV3

 

Obydwa mają opony o bardziej terenowym profilu i wyśmienite hamulce Brembo.

 

Wśród akcesoriów znajdziemy także kufer, czy osłona tworząca, na wzór BMW C1 dachu. Tak wyposażone CV2 a zwłaszcza CV3 może okazać się pojazdem na każdą porę roku.

Więcej o motocyklach Kymco
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści