Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Dźwięk motocykla przejeżdżającego ponad 400 km/h. W roli głównej Kawasaki H2 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Dźwięk motocykla przejeżdżającego ponad 400 km/h. W roli głównej Kawasaki H2

Choć wielu wydawało się to niemożliwe, to nadal produkuje się motocykle, które rozbudzają zmysły nawet tych, którzy twierdzą, że widzieli i słyszeli już wszystko.

Aktualnie wiele motocykli buduje się i całkiem nieźle sprzedaje serfując na fali nostalgii. Ale są jeszcze maszyny, w których liczą się te, w przekonaniu niektórych, najniższe instynkty jak brutalna moc i nieprawdopodobna prędkość. Do takich maszyn bezwzględnie zalicza się Kawasaki H2. Wspomagana kompresorem jednostka w fabrycznej specyfikacji generuje „zaledwie” 200 KM. W tym jednak przypadku wydaje się, że Kawsaki z filmu bliżej jest do specyfikacji H2R, ponieważ seryjna H2 osiąga „tylko” 300 km/h.

 

Trzeba przyznać, że dźwięk przy 400 km/h jest zaskakujący, tak jak i jego opóźnienie. To dowodzi, że głośny wydech w motocyklu tylko przy bardzo naciąganej teorii może poprawiać czyjekolwiek bezpieczeństwo.

 

 

Więcej o motocyklach Kawasaki

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści