Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Dni BMW Motorrad 2018 - impreza godna polecenia Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Dni BMW Motorrad 2018 - impreza godna polecenia

Jak co roku, BMW Polska zorganizowała imprezę dla miłośników motocykli - tegoroczna edycja odbyła się w Mrągowie.

Mazury to doskonała baza wypadowa - i właśnie dlatego wytyczono dwie fantastyczne trasy, pozwalające zapoznać się z historią i rozwojem tego regionu: off- i onroadową. Mówiąc krócej dla miłosników jazdy bezdrożami oraz asfaltami. Nie uprzedzajmy jednak faktów.

Impreza rozpoczynała się w piątek uroczystą kolacją, po której można było skorzystać z pokazów kina plenerowego, wyświetlającego filmy o tematyce motocyklowej.

 

W sobotę po śniadaniu uczestnicy podzielili się na dwie wspomniane grupy i ruszyli na zwiedzanie Mazur. Pozostali mieli możliwość zapoznania się lub przetestowania produktów koncernu BMW (aut BMW i Mini, rowerów, motocykli).

W tym czasie odbywały się animacje zabaw dla dzieci (to świetny pomysł - przyjeżdżając z rodziną, podczas, gdy pojedziecie na wycieczkę wasze pociechy będą pozostawione pod świetną opieką).

 

Niestety, pogoda wybitnie nie dopisała - mało kto wrócił z trasy suchy. Szkoda, bo zarówno motocykle jak i drogi zachęcały do długiej, szybkiej jazdy.

Po powrocie i krótkim suszeniu rozpoczęły się atrakcje w postaci konkursów, prezentacji (np. kamizelek powietrznych BMW), relacji z wyjazdów ADV Poland, rozdania nagród oraz występu Tomka Jachimka. Wieczór zakończył się koncertem muzyki na żywo.

Niedziela stała pod znakiem pięknej pogody, więc kto chciał, mógł wrócić trasą okrężną jednocześnie pozostając jeszcze chwilę w tym uroczym regionie.

 

Co było największym atutem imprezy? Poza atrakcjami zdecydowanie perfekcyjna organizacja. Punktualność oraz powiadamianie uczestników sms-em jakie są najbliższe wydarzenia a także wyjątkowa, sympatyczna atmosfera. Zakwaterowanie w hotelu Mercure w Mrągowie pozwalało na ukojenie odpoczynek i relaks w SPA. Jednym słowem - impreza na piątkę - nie możemy się doczekać kolejnej edycji. A kto nie był, niech żałuje. Do zobaczenia za rok!

 

 

Więcej o motocyklach BMW
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści