Skuter Sym 50 na dzień dziecka - Jet 4, Fiddle II, Orbit II - Motogen.pl

Lekka, zwinna, łatwa w obsłudze, niezawodna i… niedroga – taka powinna być pierwsza 50-tka waszej pociechy. Jeżeli też tak uważacie, to na pewno nie przejdziecie obojętnie obok oferty tajwańskiego potentata motoryzacyjnego, firmy Sym. W tym segmencie Sym oferuje trzy spełniające powyższe kryteria skutery: Jet 4 50 o agresywnej sylwetce i sportowym charakterze za 7100 zł, Fiddle II 50, czyli przedstawiciel miejskiej elegancji również za 7100 zł oraz lekki i dynamiczny (zupełnie jak twoja latorośl) Orbit II 50 za jedyne 6300 zł.

Zgromadzenie środków na zakup porządnej 50-tki teraz też nie powinno być problemem, gdyż polski importer Sym wprowadził bardzo atrakcyjne finansowanie na swoje produkty. Szczegółów dowiesz się u swojego dealera Syma.

 

Drogi rodzicu, pamiętaj, że twoja małoletnia pociecha, by legalnie poruszać się skuterem o pojemności nieprzekraczającej 50 ccm, musi mieć ukończone 14 lat i zdobyć odpowiednie uprawnienia, czyli prawo jazdy kat. AM. Kurs na tę kategorię rozpocząć może 3 miesiące przed 14-tymi urodzinami. Oczywiście potrzebna jest też na to wszystko zgoda rodziców, ale tę przecież już ma…

Więcej o motocyklach SYM