Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Długodystansowy, atmosferyczny test blokad Abus - Granit X-Plus 540, Detecto 8008, City Chain X-Plus Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Długodystansowy, atmosferyczny test blokad Abus - Granit X-Plus 540, Detecto 8008, City Chain X-Plus

Od firmy Abus dostaliśmy zabezpieczenia mobilne: ulock Granit X-Plus 540, disclock Detecto 8008 oraz łańcuch City Chain X-Plus, których będziemy używać dopiero w sezonie. Postanowiliśmy jednak jakoś je wykorzystać już teraz, żeby nie leżały bezczynnie całą zimę w redakcyjnej szafce.

Nasze założenia są proste – przypinamy nasze blokady Abusa w wyeksponowanych na czynniki atmosferyczne miejscach w Centrum Warszawy. Zobaczymy jak przeżyją 3 miesiące w takich warunkach.

 

Czy alarm w discolcku Detecto 8008 nadal będzie działał. Czy ulock da się bez problemu otworzyć? Czy na zamku blokady łańcuchowej nie będzie nalotu z rdzy? Liczymy na deszcz, śnieg, sól, mróz i inne tego typu atrakcje. Po trzech miesiącach sprawdzimy jak sobie poradziła każda z tych blokad. Dodatkowo, dla porównania zostawiliśmy też dwie blokady budżetowe – disclock Bumper oraz ulock od Lumy, żeby sprawdzić, czy to w ogóle jakiś wyczyn, że blokada bez problemu otworzy się po takim czasie. Nasz eksperyment rozpoczął się dokładnie 8 stycznia i potrwa do kwietnia.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści