Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli BMW F850 RS. Mniejsza wersja S1000 XR już w drodze! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

BMW F850 RS. Mniejsza wersja S1000 XR już w drodze!

BMW F850 RS – krótki opis tego modelu znalazł się w nowej broszurze dotyczącej oferty motocykli BMW. Model ten jest produkcyjną wersją prototypu F850 XR, o którym pisaliśmy.

O prototypie mniejszej wersji S1000 XR pisaliśmy już przy okazji prezentacji konceptu 9cento. F850 XR miał być produkcyjną wersją, nad którą BMW pracuje już od dłuższego czasu. W nowej broszurze poświęconej aktualnej ofercie BMW znalazł się opis modeli F850 RS, który nie jest niczym innym jak opisywanym wcześniej małym XR-em.

 

Konstrukcja motocykla, jak nietrudno się domyślić, bazuje na F850 GS, ale, w odróżnieniu od enduro-turystycznego przeznaczenia modelu GS, model RS będzie przeznaczony do sportowej turystyki. Do napędu posłuży dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemności 853 cm3 o mocy 94 KM.

 

Na pokładzie znajdą się między innymi kolorowy wyświetlacz, quickshifter, kontrola trakcji i tryby jazdy. Wśród opcji nie zabraknie półaktywnego zawieszenia Dynamic ESA. F850 RS, zamiast przedniego 19-calowego koła otrzyma 17-calowe, krótszy niż w GS-ie będzie także skok zawieszenia.

 

 

Więcej o motocyklach BMW

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści