BMW F850GS Adventure 2019. Dzik bezkresnych bezdroży - Motogen.pl

Wersje Adventure charakteryzują się przede wszystkim lepszym niż standardowe modele przystosowaniem do dalekich podróży. Z tego powodu często nazywa się jem „wyprawówkami”. Przede wszystkim Adventure wyposażona jest w powiększony zbiornik paliwa – zamiast 15-litrowego, jest tutaj 23-litrowy, który, jak zapewnia producent, pozwoli na przejechanie ponad 500 kilometrów na jednym tankowaniu.

 

 

Przód motocykla rozbudowano, by lepiej chronił kierowcę przed naporem wiatru. Wersja Adventure otrzymała także wzmocnioną instalację elektryczną z mocniejszymi alternatorem i rozrusznikiem, co pomóc ma w zasilaniu dodatkowych urządzeń. Na wyposażeniu F850GS Adventure znajdą się także płyta chroniąca silnik, gmole oraz stelaże do kufrów.

 

Do napędu motocykla wykorzystany zostanie dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemności 853 cm3 i mocy 95 KM. W opcji dostępne będzie półaktywne zawieszenie Dynamic ESA oraz niezliczone systemy elektroniczne. F850GS Adventure będzie można kupić w wersjach Rallye oraz Exclusive.

 

Więcej o motocyklach BMW