Yamaha Yamaha VMAX Hyper Modified - Motogen.pl
TO JEST NASZE ARCHIWUM KATEGORII 'Baza motocykli'
Czy da się poprawić coś, co już jest ikoną i zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy? Można to zrobić, opierając się na stylu i wyglądzie Yamahy VMAX, którą najlepsi projektanci poddali modyfikacjom, tworząc jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki. Wszystko to przy użyciu najwyższej jakości materiałów. To właśnie jest Hyper Modification.

 

Od dnia premiery w 1985 roku, do odrodzenia 23 lata później, Yamaha VMAX stała się ikoną wśród motocykli. Zawdzięcza to unikalnemu nadwoziu, niesamowitemu przyspieszeniu i ostremu prowadzeniu.

Czy da się poprawić coś, co już jest ikoną i zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy? Można to zrobić, opierając się na stylu i wyglądzie VMAX-a, który najlepsi projektanci poddali modyfikacjom, tworząc jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki. Wszystko to przy użyciu najwyższej jakości materiałów.To właśnie jest Hyper Modification.

Zaprojektowane tak, by stymulować swoim wyglądem, balansujące na granicy agresji i estetyki – takie właśnie są maszyny muscle bikes.

Poznajcie bohaterów, którzy podjęli się tych niezwykłych hyper modyfikacji. Ci znani i cenieni konstruktorzy motocykli w listopadzie na targach EICMA w Mediolanie zaprezentowali swoje wersje VMAX-a.


Silnikw układzie V, 4-cylindrowy, 4-suwowy, DOHC, 4-zaworowy
Pojemność1 679 cm3
Prędkość max
Moc147,2 kW (200KM) @ 9 000 obr./min
Maks. moment166,8 Nm (17,0 kg-m) @ 6 500 obr./min
Chłodzenieciecz
RamaRurowa
Zbiornik paliwa
Przednie zawieszenieWidelec teleskopowy, Ø 52 mm
Tylne zawieszenieWahaczowe
Przednia opona120/70 R18M/C (59V)
Tylna opona200/50 R18M/C (76V)
Przedni hamulecHydrauliczny tarczowy, Ø 320 mm
Tylny hamulecJednotarczowy, Ø 298 mm

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany