Black November w Inter Motors - odzież, kaski i akcesoria taniej do 35% przez cały listopad - Motogen.pl

Sieć sklepów Inter Motors wraz z intermotors.pl przygotowała promocję Black November. Sprawdzamy, jakie kaski, akcesoria i odzież można kupić w cenach obniżonych do 35%. Tylko do końca listopada!

Czarny Piątek, zwany w Stanach Zjednoczonych “Black Friday” nie jest ani żadnym oficjalnym świętem, ani – tym bardziej – powodem do żałoby. Jest to święto zakupoholików, które powstało jako efekt amerykańskiej kultury zakupowo-komercyjnej. Przyjęło się, że w ostatni piątek listopada można upolować przeróżne artykuły w potężnych promocjach, akurat przed świątecznym szałem zakupowym.

Zwyczaj wprowadzania promocji listopadowych skutecznie rozszedł się po całym świecie, trafił także do Polski. Jeżeli szukasz motocyklowych akcesoriów dla siebie albo dla swojego motocykla – dobrze trafiłeś. Sieć Inter Motors ruszyła z akcją promocyjną Black November, a redakcja Motogen.pl (w ramach płatnej współpracy) opowiada Wam o co chodzi!

Krótki film o Black November w sieci Inter Motors:

Black November w sklepach Inter Motors – promocja w skrócie:

  • Obejmuje ponad 3100 produktów, w tym odzież, kaski, buty, najróżniejsze akcesoria Oxford (w tym blokady lub bagaż).
  • Marki biorące udział w akcji: Alpinestars, Adrenaline, Ixon, Shark, Oxford.
  • Rabaty do 35% od ceny regularnej.
  • Promocja trwa przez cały listopad (1-30.11.2023 r.)
  • Black November nie łączy się z innymi promocjami.
  • Obowiązuje w 36 sklepach stacjonarnych Inter Motors w całej Polsce oraz w sklepie internetowym https://www.intermotors.pl/
  • W sklepach stacjonarnych, produkty objęte promocją otrzymają czerwoną zawieszkę “Super Cena”, a sprzedawcy przedstawią dokładną cenę.
  • W sklepie internetowym szukajcie etykiety “Black November”.
  • Pełna dostępność na: https://www.intermotors.pl/pl/black-november.html 

Przykładowe odzież, kaski i akcesoria w promocji

W ramach płatnej współpracy z siecią Inter Motors, redakcja Motogen.pl w najbliższych dniach na swoich kanałach społecznościowych przedstawi Wam zestawienie kilku ciekawych produktów. Powyżej w filmie głównym wspomnieliśmy już o kasku jet Shark Nano tańszym o 210 złotych, o rękawicach jesienno-wiosennych Alpinestars Andes V3 Drystar tańszych o 100 zł, a także o sakwach Oxford P50R tańszych o 390 złotych. 

Kolejnych 7 zestawień produktów godnych zainteresowania, w formie rolek, będziemy publikować regularnie. Znajdziecie je na Tiktoku, Instagramie, YouTube Shorts i na Facebooku, a osadzimy je także poniżej:

Rękawice

@motogenpl

Rękawice motocyklowe nawet 100 zł taniej? BlackNovember w sklepach @intermotors.pl 🏍🛵💸 Sieć sklepów motocyklowych Inter Motors ruszyła z akcją promocyjną Black November, a redakcja Motogen.pl (w ramach płatnej współpracy) opowiada Wam o co chodzi! ⚫ BLACK NOVEMBER W SKRÓCIE: 👉 Obejmuje ponad 3100 produktów, w tym odzież, kaski, buty, najróżniejsze akcesoria Oxford (w tym blokady lub bagaż). 👉 Marki biorące udział w akcji: Alpinestars, Adrenaline, Ixon, Shark, Oxford. 👉 Rabaty do 35% od ceny regularnej. 👉 Promocja trwa przez cały listopad (1-30.11.2023 r.) 👉 Black November nie łączy się z innymi promocjami. 👉 Obowiązuje w 36 sklepach stacjonarnych Inter Motors w całej Polsce oraz w sklepie internetowym https://www.intermotors.pl/. 👉 W sklepach stacjonarnych, produkty objęte promocją otrzymają czerwoną zawieszkę “Super Cena”, a sprzedawcy przedstawią dokładną cenę. 👉 W sklepie internetowym szukajcie etykiety “Black November”. 👉 Pełna dostępność na: https://www.intermotors.pl/pl/black-november.html ⚫ Więcej o Black November oraz zestawienia ciekawych produktów promocyjnych na Motogen.pl 🔎 https://motogen.pl/black-november-w-inter-motors-odziez-kaski-i-akcesoria-taniej-do-35-przez-caly-listopad/

♬ oryginalny dźwięk – motogenPL – motogenPL

Zestawy ciuchów

https://www.tiktok.com/@motogenpl/video/7297529901425462560

Buty 

https://www.tiktok.com/@motogenpl/video/7297530287683095840

Sakwy 

https://www.tiktok.com/@motogenpl/video/7300676493988924704

Kurtki 

https://www.tiktok.com/@motogenpl/video/7300920158829219104

Kaski 

https://www.tiktok.com/@motogenpl/video/7300920601126915361

Na miasto

@motogenpl

Co zabrać, gdy latasz na motocykle po mieście? 🏍🏙 Akcesoria i ciuchy w #BlackNovember 🏍 Gdy jest lato, nie ma lepszej opcji na miasto, niż motocykl. Wtedy warto dobrze się ubrać. Ale warto też odpowiednio zabezpieczyć motocykl. Pokazujemy kilka przykładowych produktów z promocji #BlackNovember2023 🏍🛵💸 Sieć sklepów motocyklowych Inter Motors ( @intermotors.pl ) ruszyła z akcją promocyjną Black November, a redakcja Motogen.pl (w ramach płatnej współpracy) opowiada Wam o co chodzi! ⚫ BLACK NOVEMBER W SKRÓCIE: 👉 Obejmuje ponad 3100 produktów, w tym odzież, kaski, buty, najróżniejsze akcesoria Oxford (w tym blokady lub bagaż). 👉 Marki biorące udział w akcji: Alpinestars, Adrenaline, Ixon, Shark, Oxford. 👉 Rabaty do 35% od ceny regularnej. 👉 Promocja trwa przez cały listopad (1-30.11.2023 r.) 👉 Black November nie łączy się z innymi promocjami. 👉 Obowiązuje w 36 sklepach stacjonarnych Inter Motors w całej Polsce oraz w sklepie internetowym https://www.intermotors.pl/. 👉 W sklepach stacjonarnych, produkty objęte promocją otrzymają czerwoną zawieszkę “Super Cena”, a sprzedawcy przedstawią dokładną cenę. 👉 W sklepie internetowym szukajcie etykiety “Black November”. 👉 Pełna dostępność na: https://www.intermotors.pl/pl/black-november.html ⚫ Więcej o Black November oraz zestawienia ciekawych produktów promocyjnych na Motogen.pl 🔎 https://motogen.pl/black-november-w-inter-motors-odziez-kaski-i-akcesoria-taniej-do-35-przez-caly-listopad/

♬ oryginalny dźwięk – motogenPL – motogenPL

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany