Yamaha TMAX: maxiskuter na kat. A2 z pakietem akcesoriów gratis! - Motogen.pl

Zakończenie sezonu zależy od trzech rzeczy: twardości jeźdźca, sensownego stroju oraz… odpowiedniego jednośladu. Czy jest coś lepszego do jazdy w takich warunkach, niż skuter z pełną obudową i pakietem elektroniki korygującej błędy kierowcy? Mamy dobrą wiadomość – Yamaha właśnie wprowadziła fantastyczną promocję, w której wraz z modelem TMAX z poprzenich roczników można zgarnąć pakiet akcesoriów Yamaha o wartości 3000 zł!

Yamaha TMAX to pierwszy maxiskuter łączący cechy pojazdu sportowego i turystycznego. Jego prowadzenie bardziej przypomina jazdę motocyklem, niż typowym skuterem. W zależności od wersji (w promocji są dostępne zarówno TMAX, TMAX 2018 oraz Sport Edition seryjnie wyposażony między innymi w sportową szybę, układ wydechowy Akrapovic czy specjalne mocowanie tablicy rejestracyjnej) ma środek ciężkości bardziej przesunięty w stronę sportu lub turystyki. Jednak bez względu na wersję, są to pojazdy o zaskakującej dzielności sportowo-turystycznej. TMaxem jeździliśmy nie raz, w kilku różnych wersjach – za każdym razem zaskakiwał nas swoim wyrazistym charakterem.

Obszerne owiewki przydadzą się w dalekich podróżach, gdy trzeba być osłoniętym przed wiatrem. Potężne schowki przydadzą się zarówno w podróży, jak i w codziennych eskapadach miejskich. Potężna, wygodna kanapa doceniona będzie w każdych warunkach. TMax jednak nosi miano sportowego maxi skutera, a to poświadczają doskonałe parametry żwawego silnika. Hamulce mocowane radialnie powodują, że można czuć się jak na sportowym motocyklu. Zwrotność pojazdu i umiarkowana szerokość przekładają się na fenomenalną skuteczność w mieście. Ale to nie wszystko. Wiadomo, że w czasie deszczu czy przymrozków przyczepność ma kluczowe znaczenie. Zestrojenie podwozia, rozkład mas i doskonała elektronika (kontrola trakcji, ABS) sprawią, że w zestawieniu z aktualną aurą – bezpieczeństwo stoi na najwyższym poziomie spośród dostępnych w jednośladzie.

Nowoczesna linia z wyjątkowo agresywnymi liniami, skuteczne i atraktycjne reflektory, system bezkluczykowego zapłonu, gniazdo USB czy kolorowy wyświetlacz TFT, a także system TMAX Connect (dostępny w niektórych wersjach) to elementy będące synonimami nowoczesności i dbałości o komfort użytkowy pojazdu. Blokada stopki centralnej to kolejny dowód dbałości o szczegóły. Co ciekawe, TMAX został sprzedany już w ponad 250 000 sztuk, co czyni go jednym z najpopularniejszych maxiskuterów ostatniej dekady.

Nas to specjalnie nie dziwi, bo właściwości jezdne, rozwiązania oraz bezpieczeństwo oferowane przez TMAXa wydaje się poza konkurencją. Podobnie jest w przypadku ceny –  wszystkie dostępne w polskich salonach egzemplarze, pochodzące z rocznika modelowego starszego niż 2019, są specjalnie premiowane – można zyskać nawet 3000 zł na akcesoria marki Yamaha w ramach ceny pojazdu. To Wam gwarantujemy. Ale najlepiej zadzwońcie do swoich lokalnych dealerów – znając dobrych ludzi z Yamahy, macie szasnę wynegocjować jeszcze korzystniejsze warunki zakupu.

Najważniejsze jednak, że bez względu na korzyści cenowe, otrzymujecie objęty gwarancją producenta, fabrycznie nowy maxiskuter będący liderem w swojej klasie. W tym konkretnym przypadku polecamy się pospieszyć – liczba sztuk ograniczona!

Więcej o motocyklach Yamaha