Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Motocykl jest wyposażony w trzycylindrowy silnik o mocy 115 koni mechanicznych. Zastosowano w nim przede wszystkim nowy zbiornik paliwa, który ma pojemność 18 litrów i zwiększa zasięg motocykla do ponad 300 kilometrów. O bezpieczeństwo dba elektronika w postaci kontroli trakcji, systemu ABS w standardzie oraz trybów D-MODE opracowanych specjalnie dla tego modelu.

 

Przeczytaj również: Yamaha MT-09 – z piekła rodem

Żeby motocykl nadawał się do turystyki, została przeprojektowana kanapa, a przy manetkach pojawiły się osłony dłoni, które nie tylko chronią, ale również dobrze wyglądają nawiązując wyglądem do klimatu serii MT-09. Motocykl waży 210 kilogramów, a więc jest to tylko 19 kilogramów więcej niż wersja naked.

Yamaha MT-09 Tracer będzie dostępna w salonach od marca przyszłego roku, a jej cena została ustalona na 40 900 PLN. Będzie ona droższa od Fazera 8, ale jesteśmy przekonani, że warto dopłacić tysiaka za wrażenia jakie zapewnia trzycylindrowy silnik.

Więcej o motocyklach Yamaha Autor: Wojciech Grzesiak

Więcej w Z Kraju
Pracuj u importera motocykli Yamaha!

Jeśli rozumiesz pasję naszych klientów do dwóch kółek i jeśli motocykle to również całe Twoje życie, dołącz do naszego zespołu!

Zamknij