W trakcie jednej imprezy odbędą się największe targi motocyklowe w tej części Europy – Warsaw Motorcycle Show, a także European Tattoo Show!

Dni 6-8 marca 2020 upłyną pod znakiem Największych Targów Motocyklowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Na to wydarzenie czeka tysiące fanów motocykli i quadów z Polski i zagranicy. Już dziś gwarantujemy premiery najlepszych światowych marek, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jazdy na motocyklu, Mistrzostwa Polski w Customizacji Motocykli oraz spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, pośród których pojawią się tak znane nazwiska jak: Arkadiusz Lindner, Marek Szkopek czy Marek Dąbrowski. Dla pasjonatów historii polskiego motocyklizmu przygotowaliśmy Strefę Legend, a dla tych, którzy żyją na adrenalinie Kulę Śmierci wypełnioną po brzegi pokazami kaskaderskimi oraz Moto Cross.

Program imprezy nabiera rozpędu, z każdym dniem wydłuża się lista atrakcji, a swoją obecność potwierdzają kolejne gwiazdy wydarzenia.

Zobacz jak było w 2019 roku:

Zeszłoroczną edycję Warsaw Motorcycle Show odwiedziło ponad 68 000 osób, swoje produkty i usługi prezentowało przeszło 200 wystawców. W tym roku spodziewamy się jeszcze większego sukcesu, po raz pierwszy w historii Warsaw Motorcycle Show gościć będziemy Największy Konwent Tatuażu w Europie – European Tattoo Show realizowany przez kultową ekipę Tattoo Konwent!

Ponad 300 stoisk i 1000 tatuatorów z całej Europy. Konkursy na najlepsze tatuaże, akcja “dziarka w ciemno”, seminarium tatuatorskie. Mnóstwo stref tematycznych, pokazy i super muzyka.

Te dwa wydarzenia pod dachem Ptak Warsaw Expo to prawdziwa eksplozja pozytywnej energii, którą na pewno obudzimy wiosnę! European Tattoo Show odbędzie się z wyłączeniem piątku, w dniach 7-8 marca 2020. Na obie imprezy można wejść na jeden bilet.

5 komentarzy

 1. Kamil P. Dalarz

  W analogicznym porównaniu “Visordown”, Tuono była czwarta. Wygrało Kawasaki……

 2. Przemysław W Witek

  “Czy RJ Platinum-R ma wady? Owszem. Mnie przeszkadza to, że wyściółka kasku nie jest demontowana”

  .
  To chyba mamy zupełnie inne kaski. Mam Shoei RJ Platinum-R od kilku lat i moja jest demontowana w pełni. Prałem jaą nie raz. Ale niestety wymaga już wymiany, pianka uległa degradacji i sie po prostu pokruszyła. A nie ma gdzie kupić.

 3. Adam Gołuszka

  Ja kleiłem naklejki fooqs, stosunkowo najtaniej kleić. Robią jak w oryginale, gdybym nie znał swego moto tak dobrze to może i po naklejeni bym myślał że oryginalne, wiele osób nie widziało różnicy. Samo klejenie nie jest łatwe wymaga precyzji, ale da się samemu zrobić

Więcej w Newsy, Z Kraju
HONDA CB1000R “STARDUST” – LIMITOWANA WERSJA ZE SZWAJCARII

Pięćdziesiąta rocznica lądowania na księżycu to doskonała okazja do wypuszczenia limitowanej wersji Hondy CB1000R. Szwajcarski oddział marki postanowił wypuścić 15...

Zamknij