To może bilet na wystawę "Anatomia Prędkości"? Wycieczka online z przewodnikiem po Muzeum Ducati - Motogen.pl

Muzeum Ducati prowadzi 4 tury tygodniowe – przewodnik w transmisji oprowadza nas po muzeum, można zadawać pytania. Teraz dołącza także nowa, ograniczona czasowo wystawa Anatomy Of Speed.

Muzeum Ducati to piękne miejsce opowiadające o historii inżynieryjnej i wyścigowej włoskiej marki. W trudnych, pandemicznych czasach ciężko jednak o osobistą wizytę w muzeum, ale na szczęście mamy internet. Muzeum Ducati prowadzi wirtualne wycieczki interaktywne, wraz z przewodnikiem.

Wystarczy kupić bilet za 10 Euro, zarezerwować swój termin, zalogować się z komputera, smartfonu lub innego tego typu urządzenia, aby cieszyć się nową wiedzą motocyklową i wyśmienitymi ciekawostkami.

Przewodnik prowadzi nas po muzeum, a my oglądamy wycieczkę przez sieć. Możemy zadawać pytania i prosić o wyjaśnienia. Tygodniowo odbywają się 4 tury:
– Ducati Museum Online Journey po włosku:
> Czwartki i Niedziele o 17:00
– Ducati Museum Online Journey po angielsku:
> Wtorki o 17:00 oraz Soboty o 09:00

Anatomy of Speed 

Zaledwie dwa dni temu, od 22 grudnia ruszyła nowa część wycieczki po muzeum, która omawia zawartość wystawy „Anatomia Prędkości”. Dowiemy się z niej, że aerodynamika jest fundamentalną częścią ideologii wysokich osiągów, przez które Ducati wyraża swoją doskonałość. Częścią tej wystawy będzie nagrany specjalnie na tę okazję video-wywiad z inżynierami wyścigowego oddziału Ducati Corse. Omówiony zostanie także model Desmosedici GP16.

„Anatomia Prędkości” zawiera się w podstawowej cenie 10 Euro i pozostanie częścią internetowej wycieczki po Muzeum Ducati wyłącznie do końca stycznia 2021 roku.

Terminy na Ducati Museum Online Journey bookować można oprzez stronę Ducati. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla kogoś (dla siebie?) na ostatnią chwilę, to właśnie poznaliście pomysł idealny.

Siedzibę Ducati odwiedzić można także za pomocą ruchomych slajdów ze stosownymi opisami:
Muzeum Ducati w slajdach,
Fabryka Ducati w slajdach.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany