Track day z JC Group na torach Słomczyn i Jastrząb: jakie terminy, kiedy zapisy, ile kosztują, jak wyglądają zajęcia i jakim mogę przyjechać motocyklem?

Janusza Czai oraz JC Group, czyli szkoły doskonalenia techniki jazdy nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielokrotnie publikowaliśmy relacje z Shell Suzuki Moto Szkoły, oraz eventów organizowanych przy udziale marek Yamaha, Ducati i TRW. W tym roku co miesiąc będziemy Was informować o aktualnych Track Dayach organizowanych przez JC Group.

JC Group szkolenie track day
Odprawa i teoria przed wyjazdem na nitkę toru…

Zajęcia są zaplanowane na dwóch torach: Słomczyn oraz Jastrząb a uczestnicy podzieleni są na trzy grupy: początkująca, średnio zaawansowana oraz zaawansowana. Dzięki czemu zarówno doświadczeni kierowcy jak i ci, stawiający pierwsze kroki na torze będą czuli się komfortowo.

Track Day z JC Group: Tor Słomczyn

W trakcie sesji odbywa się pomiar czasu przejazdu. Zajęcia kosztują 290 zł, ale aktualnie na kilka terminów jest promocja, 250 zł.

Terminy czerwcowe dla Słomczyna są trzy: 4.06 (piątek), 11.06 (piątek), 13.06 (niedziela) w dwóch blokach: porannych i popołudniowych.

Track Day z JC Group: Tor Jastrząb

W przypadku Toru Jastrząb podobnie, jak w przypadku Toru Słomczyn uczestnicy jeżdżą w trzech grupach zaawansowania, a zajęcia odbywają się w dwóch blokach: porannym i popołudniowym. W każdym bloku odbywa się sześć sesji po 15 minut, z pomiarem czasu. Zajęcia na Torze Jastrząb ruszają w lipcu, a pierwszym terminem jest 3.07 (sobota). Koszt uczestnictwa to 340 zł, ale aktualnie jest obniżka ceny do 300 zł.

Track Day z JC Group
Instruktorzy w akcji…

Absolutnie namawiamy Was do uczestnictwa w Track Dayach zorganizowanych przez JC Group. Różnorodność obiektów, super atmosfera oraz mnóstwo cennych uwag z pewnością pozwoli Wam być szybszymi a przy tym jeździć bezpieczniej. Początkujący nie mają się czego obawiać. Grupa instruktorów zapozna ich z zasadami jazdy po torze, sygnałami, oraz optymalną nitką toru. My z pewnością odwiedzimy kilka terminów.

Ze swojej strony dodam, że rodzaj motocykla nie ma najmniejszego znaczenia, ważne jednak, żeby był w dobrym stanie. Pamiętajcie także, żeby przyjechać zatankowanym.

Jednego możecie być pewni: wrócicie zadowoleni, zacznie się zastanawiać, kiedy czas i fundusze pozwolą Wam wrócić ponownie na tor a zimę poświęcicie na poszukiwania motocykla z przeznaczeniem na Track Daye!!!

Więcej informacji oraz zapisy na stronie JC Group, oraz facebookowym profilu szkoły!


Więcej w Newsy, Technika Jazdy, Z Kraju
22-latka, która spowodowała wypadek w Aleksandrowie Łódzkim, nie wyjdzie z aresztu. Zbiórka dla rodzin motocyklistów trwa…

Kilka tygodni temu w jednym zdarzeniu zginęło troje motocyklistów, na pogrzebie pojawiły się setki osób. Sprawczyni wypadku pozostaje w areszcie,...

Zamknij