Sprytna i praktyczna wyszukiwarka części i akcesoriów motocyklowych - sprawdź nowy Partsfinder w sklepie motocyklowym IMready.eu! - Motogen.pl

Partsfinder jest łatwym i skutecznym sposobem na wyszukanie części i akcesoriów dopasowanych do motocykla. Opcja „Mój Garaż” dodatkowo ułatwi każde kolejne zakupy zapamiętując wyszukiwany model motocykla. Internetowy sklep motocyklowy IMready.eu rusza z nowymi funkcjami przydatnymi każdemu motocykliście – sprawdź jak one działają!

Każdy, kto chociaż raz samodzielnie dokonywał napraw lub wymian w swoim motocyklu, na pewno spotkał się z wyzwaniem, jakim jest odpowiedni dobór części do swojego jednośladu. Problem staje się tym większy, im szerszy wybór podzespołów, części i akcesoriów znajduje się u danego dostawcy – na przykład sklep IMready.eu posiada w ofercie ponad 60 000 części do motocykli ponad 200 marek.

Na szczęście wszyscy właśnie otrzymaliśmy sprytne rozwiązania, jakimi są wyszukiwarka Partsfinder oraz funkcja „Mój Garaż” w sklepie IMready.eu!

Jak działa wyszukiwarka części motocyklowych Partsfinder?

Obsługa jest prosta i intuicyjna. Po wejściu na sklep IMready.eu, do wyszukiwarki prowadzi specjalny plakat na stronie głównej lub też LUPKA umiejscowiona w prawym górnym rogu. Po jej użyciu, oczom naszym ukazuje się okno Partsfinder.

Podświetlona wyszukiwarka Partsfinder

Teraz już jest łatwo. Wystarczy wpisać pierwsze litery modelu swojego motocykla, albo można użyć rozwijanego menu. Marka, model, typ – tu wszystko jest jasne, a wybór został ułatwiony dzięki możliwości wpisywania pożądanych nazw.

Po wyselekcjonowaniu modelu, sklep IMready.eu natychmiast i precyzyjnie zawęża dostępność wszystkich towarów do takich produktów, które idealnie pasują do naszego motocykla. Części, akcesoria i wszelkie inne dodatki podzielone są w przejrzyste kategorie i podkategorie, a wyszukiwarka pozwala na dodanie kolejnych filtrów, jak producent czy cena.

O takie wyszukiwarki w sklepach motocyklowych walczyliśmy! Aby wybór części i akcesoriów dopasowanych do motocykla był przyjemnością, bez konieczności żmudnego wertowania katalogów!

Funkcja Mój Garaż – sklep zapamięta jakie masz motocykle

Minęło kilka dni lub kilka miesięcy, trzeba ponownie wymienić olej lub kupić nowe dodatki. Sklep IMready.eu potrafi przypomnieć ostatnio wyszukiwany model motocykla (jeżeli nie usuwałeś historii przeglądania). Ale to jeszcze nic w porównaniu z funkcją „Mój Garaż” pozwalającej zapamiętać kilka motocykli i wrócić do poprzednich wyszukiwań.

Aby skorzystać z „Mojego Garażu”, należy założyć konto na IMready.eu – to jest akurat czynnością wymagającą zaledwie kilku klików w kilka sekund, dzięki bezpiecznej integracji z usługami Google / Facebook / Microsoft.

Najważniejsze elementy funkcjonalności „Mój garaż”

Po zalogowaniu, w prawym górnym rogu strony, obok lupki Partsfindera, pojawia się nowa ikona Mój Garaż. Funkcjonalność ta potrafi na stałe zapamiętać aż do pięciu Twoich motocykli. Posiadasz w (prawdziwym garażu) swój motocykl oraz motocykl swojej żony? A może stoją tam cross oraz turystyk, albo sport na tor? Wszystkie sprzęty zapisujesz w cyfrowym „Moim Garażu”, a do każdego z nich możesz dodać informację o numerach VIN lub rejestracyjnym.

Niezależnie od tego, czy chcesz wymienić klocki, zmienić olej, czy założyć nowy filtr powietrza – wchodzisz na „Mój Garaż”, wybierasz motocykl przy którym akurat grzebiesz, a sklep IMready.eu z wyszukiwarką Partsfinder od razu zawęża wybór do pasujących części! Do tego Partsfinder potrafi zasugerować najczęściej potrzebne zakupy, jak olej z filtrem…

Darmowa dostawa części czy odbiór w dowolnej części Polski?

Okej, wybór części lub akcesoriów okazał się łatwy i prosty. Teraz czas na dostawę, a tu kolejne, darmowe niespodzianki.

Każde zamówienie o wartości przekraczającej 300 złotych (co przecież nie jest wysokim poziomem) objęte jest darmową dostawą kurierem. Zero złotych kosztuje zarówno kurier z płatnością online, jak i za pobraniem.

Darmowy kurier z płatnością online lub za pobraniem, o tak!

Swoją drogą nawet bez przekroczenia 300 złotych wysyłka kurierem nie jest droga, bo kosztuje 14,99 zł nawet jeżeli wykupisz pół magazynu.

Drugą opcją jest odbiór osobisty – zawsze pozostaje darmowy, nawet jeżeli zamówisz przysłowiową „śrubkę za złotówkę” oraz zawsze jest dogodny. To dlatego, że z odbioru osobistego można skorzystać w dowolnym spośród 240 punktów w całej Polsce, na które składają się sklepy stacjonarne I’M Inter Motors oraz wszelkie filie Inter Cars.

Korzyści dodatkowe

Robiąc zakupy w internecie, warto dbać o bezpieczeństwo swoich danych. IMready.eu jest sklepem, któremu można zaufać. Nie tylko pod względem dostępności i oryginalności towarów, ale także za sprawą bezpieczeństwa i dodatkowych korzyści.

Przed zakupem skorzystać można z bezpłatnej infolinii i pomocy specjalisty; w trakcie zakupów sklep oferuje bezpieczne logowanie oraz bezpieczne płatności; a po zakupie do dyspozycji jest aż 60 dni na bezproblemowy zwrot towaru.

Czas na moto-zakupy?

Partsfinder pomoże w prostym wyborze spośród ponad 60 000 artykułów do motocykli ponad 200 marek, funkcja „Mój Garaż” ułatwi każde kolejne poszukiwania części lub akcesoriów, a darmowa dostawa będzie miłym dodatkiem do łatwych zakupów. Sprawdź to sam w godnym zaufania sklepie motocyklowym IMready.eu!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany