Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

751 nowych motocykli dla policji w zaledwie jednym stanie Indii…

Władze stanu Karnataka w Indiach odebrały kilka dni temu 751 sztuk nowych motocykli dla policji. Dla porównania, stan Karnataka ma mniejszą powierzchnię niż Polska, ale mieszka tam blisko 70 milionów ludzi. Indie dzielącą się na 28 stanów i 8 terytoriów.

W Polsce całkowita liczba motocykli policyjnych w ostatnich latach mieści się w zakresie 900 – 1000 sztuk, wliczając wszystkie maszyny. Od starych Suzuki GN 125, przez Hondy CBF, a na BMW R1200RT kończąc.

Motocykle przekazał największy producent motocykli na świecie Hero Moto Corp. Są to modele Glamour z silnikiem o pojemności 125 ccm. Z tej okazji urządzona została ceremonia, w której motocykle uroczyście odbierali przedstawiciele władz stanowych. Częścią imprezy był honorowy przejazd paradny.

Zdjęcia i filmy (przejazd od 5:30) wyglądają naprawdę imponująco!

P.S.: Na filmie doliczyliśmy się, że w przejeździe uczestniczyło “tylko” dwieście motocykli… Co i tak wygląda imponująco!

Więcej w Newsy, Ze świata
Energica w wersji RS jeszcze szybsza! Nowa linia motocykli elektrycznych na rok 2021

Włoski producent motocykli elektrycznych i wyłączny dostawca motocykli do FIM Enel MotoE ™ World Cup w ramach MotoGP prezentuje line-up...

Zamknij