Energica w wersji RS jeszcze szybsza! Nowa linia motocykli elektrycznych na rok 2021 - Motogen.pl

Włoski producent motocykli elektrycznych i wyłączny dostawca motocykli do FIM Enel MotoE ™ World Cup w ramach MotoGP prezentuje line-up MY2021 na festiwalu Moto.it.

Oferta firmy Energica na rok 2021 rośnie w siłę, głownie dzięki doświadczeniom wyścigowym zebranym w Mistrzostwach Świata motocykli elektrycznych MotoE™. W roku 2021 dla wszystkich modeli dostępna będzie również wersja RS.

„Nazwa jest akronimem Reparto Sportivo i jest to hołd złożony naszemu zespołowi za niesamowitą pracę inżynieryjną i techniczną wykonaną w ciągu ostatnich lat. Wersja RS spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów, oferując wyścigowe osiągi” – mówi Giampiero Testoni, CTO Energica.

W wersji RS otrzymujemy nowe mapowanie i elektronikę oraz inne rozwiązania zaczerpnięte z MotoE™. Niesamowite przyspieszenie zostało zwiększone o dwie dziesiąte sekundy w porównaniu do istniejących wersji i wynosi 2,6 s 0-100 kmh.

Wszystkie wersje RS motocykli z gamy modelowej 2021 można zamawiać od listopada – będą dostępne w sprzedaży z technologią szybkiego ładowania, kolorowym wyświetlaczem TFT 4,3 cala, łańcuchem O-ring Regina (15/44) 525, kontrolą trakcji, tempomatem i asystentem parkowania w standardzie. Port USB będzie standardem w Eva Ribelle RS i Eva EsseEsse9 + RS (opcjonalnie w Ego + RS). System bezkluczykowy będzie dostępny jako wyposażenie opcjonalne. Oczywiście oprócz wersji RS, w ofercie pozostają modele z jednostką o mocy 21,5 kWh i jednostką mocy 13,4 kWh.

„Pomimo trudnego okresu, jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wyników uzyskanych w ostatnich miesiącach, co potwierdza naszą pozycję lidera w branży. Blokada spowodowana przez Covid-19, która zmusiła nas do wstrzymania produkcji na około miesiąc, nie zatrzymała naszego wzrostu, który znacznie przewyższa wzrost na rynku pojazdów elektrycznych” – mówi Livia Cevolini, CEO Energica Motor Company.

„Będziemy nadal z wielką dumą unikalnym producentem FIM Enel MotoE™ World Cup także w 2022 roku. Przedłużenie umowy z Dorna potwierdza, że ​​Energica jest światowym liderem technologicznym w dziedzinie motocykli elektrycznych o wysokich osiągach na kolejne dwa lata”.

Zobacz też: Motogen.pl testował elektryczny motocykl Energica Eva Ribelle (w porównaniu z elektrycznym Harley-Davidsonem Livewire).

Wyłączny importer motocykli Energica w Polsce:
Motors Sp. z o.o.
ul. Puławska 403A,
02-801 Warszawa
Tel. +48 22 716 66 66

Więcej informacji:
energicamotor.pl
[email protected]
facebook.com/energicapoland/
instagram.com/energicapoland/

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany