Treningi podzielone są na cztery grupy, zależne od umiejętności jazdy: początkową, zaawansowaną wolną, zaawansowaną szybką i zawodniczą.

W początkującej grupie pierwsze trzy sesje odbywają się z instruktorem, gdzie nowi uczestnicy mogą poznać nitkę toru, punkty hamowania, a także optymalną linię przejazdu.

Jazda z instruktorem

Opcjonalnie każdy z uczestników może wykupić jazdę indywidualną z instruktorem, niezależnie od grupy zaawansowania.

Speed Day Taxi

Dość ciekawą opcją jest Speed Day taxi czyli jazda z instruktorem „na plecak”. To oferta skierowana przede wszystkim dla osób, które nie biorą udziału w treningach czy wyścigu, a chcą poczuć emocje związane z jazdą motocyklem po torze.

Nitka toru pokonana kilka lat temu z Natalią Florek w czasie Speed Day…

Speed Day Trophy

Speed Day Trophy to Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego, pod egidą Polskiego Związku Motorowego. W wyścigach może brać udział każdy, zarówno amator jak i posiadacz licencji B (wyścigi torowe) PZM.

Dzięki odpowiedniemu podziałowi na klasy, każdy ma szansę zdobyć cenne doświadczenie, przeżyć emocje związane ze współzawodnictwem oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Poza tym Speed-Day Trophy to doskonały wstęp do startów w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski lub seriach międzynarodowych.

Terminy 2017

Terminy Speed Day w 2017r (literka „D” – oznacza Ducati Speed Day, a litera „T” – Speed Day Trophy):
 

15 – 16 maj T

19 – 20 czerwiec TD

06 – 07 lipiec

10 – 11 lipiec

17 – 18 lipiec  TD

24 – 25 lipiec

03 – 04 sierpień D

10 – 11 sierpień T

17 – 18 sierpień D

24 – 25 sierpień

04 – 05 wrzesień T

18 – 19 wrzesień TD

02 – 03 październik

Rezerwacja oraz cennik.

Ducati Speed Day

Ducati Speed Day to cykl szkoleń, podnoszący poziom bezpieczeństwa jazdy, użytkowników marki Ducati. Oczywiście event prowadzony jest przez kadrę Speed Day.

Jeśli ktoś z Was zastanawia się, czy warto wziąć udział w treningach Speed Day – odpowiedź jest prosta. Nigdzie tak szybko i bezpiecznie nie nauczycie się szybko jeździć, nie pokonacie własnych barier przed składaniem w zakręt a przede wszystkim nie wyszalejecie się w laboratoryjnych warunkach. To doskonałe miejsce do podnoszenia kwalifikacji i samodoskonalenia w sztuce jazdy motocyklem.

Więcej na stronie Speed Day.

Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej w Z Kraju
Dirtbike.pl Husqvarna Team

Niedawno prezentowaliśmy Dirtbike.pl Husqvarna Team. Tym razem o swojej Ewa, Łukasz i Tobiasz opowiedzieli nam nam o swojej pasji.

Zamknij