Wraz z modelem R18, BMW wkracza na nowy segment ogromnych cruiserów, bobberów, baggerów…? Co to będzie?

Oficjalna premiera zupełnie nowego BMW R18 już dziś! Co to będzie? Crusier, bobber, bagger? A może dwa modele? Jakie technologie zostaną przy okazji pokazane? Ile to będzie kosztowało? Jak bardzo wszyscy się zakochamy?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy już dziś (piątek 3 kwietnia) o godzinie 20:00. Prezentacja odbędzie się w internecie. Gdzie można ją obejrzeć?

Na oficjalnym Facebooku (klik), albo na oficjalnym YouTubie (klik), albo na dedykowanej stronie bmw-motorrad.com/r18countdown, albo po prostu za pomocą poniższych playerów.

Facebook:

Join us live for the World Premiere of the all-new BMW R 18! #MakeLifeARide

Opublikowany przez BMW Motorrad Piątek, 27 marca 2020

YouTube:

Co już teraz wiemy o nadjeżdżającym R18?

BMW już dawno temu pochwaliło się pełną specyfikacją silnika. “Big Boxer” będzie miał 1803 ccm, chłodzenie powietrzem, 91 KM oraz 158 Nm – szczegóły silnika tutaj.

A jakich innych szczegółów można się spodziewać? W sieci pojawiło się kilka przecieków i zdjęć szpiegowskich ujawniających wygląd, dźwięk i kilka technologii… Wszystko znajdziecie w poprzednim artykule na Motogen.pl.

Do zobaczenia o 20:00 w internetowej prezentacji!

Big Boxer - BMW R18 2020

Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
Wjechał quadem w drzewo, miał wirusa, efekt? Cały oddział na kwarantannie

Z całą pewnością 17-latek nie zrobił tego celowo. Dlatego podczas pandemii koronawirusa przede wszystkim należy zachować rozsądek.

Zamknij