Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Wyszukiwarka części i akcesoriów Partsfinder w sklepie motocyklowym IMready.eu została odnowiona, dzięki czemu zakupy części do motocykla stały się jeszcze bardziej przyjemnym doświadczeniem.

Pod koniec 2020 roku na stronach Motogen.pl mogliście przeczytać o zupełnie nowych funkcjach ułatwiających życie motocyklisty, a dokładniej ułatwiających zakupy w sklepie motocyklowym IMready.eu. Chodziło o wyszukiwarkę Partsfinder oraz funkcję „Mój Garaż”.

Z kolei w marcu 2021 roku sami zrobiliśmy zakupy, które od momentu złożenia zamówienia w czwartek o godz. 15:22, były gotowe do odbioru osobistego następnego dnia o 6:28. Szok. Nagraliśmy nawet film (obejrzycie na naszym FB), w którym opowiadamy, jak powinny wyglądać motocyklowe zakupy w internecie (do tego filmu napisaliśmy też artykuł).

Wyszukiwarka Partsfinder jest jeszcze lepsza

W artykule wspomnieliśmy, że Partsfinder został odświeżony. Chodzi o wybór motocykla. Poprawiając tak zwany „user experience”, sklep IMready.eu jeszcze mocniej dopracował interfejs wyszukiwarki. Teraz, za pomocą oczywistych w obsłudze kafelków, wystarczy wybrać markę swojego motocykla, dalej model, rocznik, pojemność… Proste!

Wyszukiwarka Partsfinder w nowej odsłonie 2021.
Najpierw wybierasz markę…
Wyszukiwarka Partsfinder w nowej odsłonie 2021.

Po co? Otóż po to, aby ponad 60 000 artykułów do motocykli ponad 200 marek zawęziło się wyłącznie do tych, które pasują do Twojego własnego jednośladu.

Fantastyczna cecha, dzięki której nie trzeba ani wertować katalogów, ani przejmować się dopasowaniem części i akcesoriów.

Sprawdź sam, jak działa Partsfinder na IMready.eu.

Mój Garaż, darmowa dostawa, błyskawiczny odbiór

Poza łatwą wyszukiwarką, wspomniany sklep oferuje funkcję „Mój Garaż” do zapamiętania modelu motocykla. Jest też darmowy kurier (także z pobraniem) od wartości zamówienia 300 złotych, a także zawsze(!) darmowy odbiór osobisty w jednym z 240 punktów w całej Polsce. Wszystko to sprawdziliśmy sami i opisaliśmy, a linki znajdziesz w pierwszych akapitach. Udanych łowów… to znaczy zakupów!

Funkcja “Mój Garaż” zapisuje motocykle do ponownych zakupów.
Dostawa jest darmowa po przekroczeniu 300 zł.
Więcej w Porady, Sponsorowane
Opony motocyklowe: wymiana, kiedy są stare, zużyte, jak przechowywać i gdzie kupić? Kompendium wiedzy, katalog opon 2021

Opony motocyklowe są elementem, który decyduje o przyczepności. Kiedy są zużyte, kiedy należy je wymienić, jak przechowywać i gdzie kupić?...

Zamknij