Za niewygórowaną cenę 169 zł kupimy trwałe i bezpieczne ochraniacze kolanowe o nazwie “Pump Gun MX”. Model ten znajduje się pomiędzy najtańszymi nakolannikami O’neal Pro II Knee Cups a najbardziej wypasionymi o nazwie O’neal Tyrant MX. Średnia półka jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o swoje bezpieczeństwo, a jednocześnie niedysponujących dużą kwotą do wydania.

Pump Guny składają się z dwóch pancerzy wykonanych z termoplastiku, połączonych aluminiowym zawiasem. Zastosowanie zawiasu sprawiło, że ochraniacze nie krępują ruchów i są bardzo wygodne. Wewnątrz ochraniaczy znajduje się “ring ochronny”, który dba o bezpieczeństwo rzepki kolanowej. Trzy elastyczne paski na każdy nakolannik sprawiają, że ochraniacz pozostaje zawsze tam, gdzie go umocowaliśmy. Zapinanie nakolanników odbywa się za pośrednictwem rzepów, co pozwala dobrze je dopasować.

Gdy ochraniacze zaczynają wydzielać nieprzyjemne zapachy, można łatwo zdemontować materiałowy środek i wrzucić go do pralki. Rozwiązanie to nie jest standardem dla większości ochraniaczy, a znacznie podnosi higienę i komfort użytkowania.

CECHY PRODUKTU

– najnowszy model na sezon 2014
– ochraniacze na kolana na zawiasie wyposażone w plastikowe pancerze
– wyprofilowane ergonomicznie do kształtu kolana
– wnętrze wykończone pianką dla wygody i komfortu
– mocowane na trzy paski, zapinane na rzep
– wyjmowane, środek do prania
– bardzo popularny model w całej Europie 

SZYBKIE FAKTY

– Cena: 169 zł
– Rozmiar: uniwersalny
– Kolor: czarny
– Sposób mocowania: rzep

Strona producenta: http://enduro-cross.pl

Więcej w Akcesoria
Triumph Cafe Racer – autentyczny klimat

Tegoroczna nowość od Triumph, dedykowana dla posiadaczy motocykli klasycznych a w szczególności maszyn typu cafe racer. Idealne komponuje się z...

Zamknij