Grupa Karlik została autoryzowanym dealerem kolejnej marki motocyklowej. Pierwszy, wzorcowy salon i serwis MV Agusta już otwarty w Poznaniu.

MV Agusta Poznań – to autoryzowany salon i serwis kultowej marki motocykli, która powstała we Włoszech 1945 r. Prowadzony jest przez Grupę Karlik – poznańskiego dealera z ponad 34-letnim doświadczeniem w motoryzacji. Karlik jest wiodącym w Polsce autoryzowanym dealerem 8 marek samochodowych, a także innych marek motocykli – takich jak Honda i Kawasaki.

MV Agusta - nowy dealer w Poznaniu
MV Agusta – nowy dealer w Poznaniu

Zlokalizowany w centrum miasta, kilka minut drogi od Starego Rynku i na terenie przyległym do popularnej poznańskiej Malty, salon o powierzchni 120 metrów kwadratowych i wielostanowiskowy serwis, z dedykowaną dla marki przestrzenią ponad 50 metrów kwadratowych, jest wzorcowym obiektem MV Agusta w Polsce, obsługującym Klientów z całego terytorium kraju.

Salon i serwis MV Agusta w Poznaniu

Nowy salon MV Agusta Poznań oferuje pełne portfolio modeli dostępnych od ręki, modele limitowane, flotę 9 motocykli demonstracyjnych, serwis świadczący usługi gwarancyjne i pogwarancyjne (w tym naprawy powypadkowe) oraz sprzedaż części, akcesoriów, odzieży i gadżetów z logo MV Agusta.

MV Agusta - salon w Poznaniu
MV Agusta – salon w Poznaniu

Od rozpoczęcia działalności operacyjnej zebrał już 10 zamówień na motocykle, w większości na modele z limitowanych wersji, co pozwala na optymistyczne prognozy rozwoju działalności dealera jak i samej marki MV Agusta w Polsce.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany