Nowe modele Ducati zaczynają podróż po polskich salonach – zobacz je na żywo!

Nowe modele Ducati poznaliśmy podczas sześciu odcinków Ducati World Première 2022dokładne opisy każdego nowego modelu znajdziecie na Motogen.pl – a już teraz Multistrada V2, Streetfighter V2 oraz Panigale V4 ruszają w podróż po Polsce. Chcesz zobaczyć je na żywo? Sprawdź kiedy motocykle pojawią się u Twojego dealera Ducati.

Z każdym kolejnym tygodniem w autoryzowanych salonach zaprezentujemy nowości na 2022 rok. Rozpoczynamy wydarzeniem specjalnym w miejscu tętniącym włoską motoryzacją i kuchnią, w restauracji La Squadra w Katowicach. Już 19 stycznia po raz pierwszy w Polsce premierowo zobaczycie Multistradę V2, zupełnie nowego Streetfightera V2, najnowszą odsłonę Panigale V4 i V4 S, a także specjalną, numerowaną wersję Panigale V2 Bayliss 1st Championship 20th Anniversary oraz Diavela 1260 S w malowaniu Black & Steel.

Harmonogram The Red Tour 2022:

  • W późniejszych terminach motocykle pojawią się w salonach w Piasecznie, Łodzi i Gdańsku.

Będziemy na bieżąco informować, gdy nasze nowości pojawią się w kolejnych miastach za pośrednictwem profilu Ducati Polska na Facebooku oraz strony ducatipolska.pl. Już teraz skontaktuj się z najbliższym dealerem i umów się na prezentację.

Do zobaczenia w salonach Ducati!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany