Niezwykłe Bałkany Prokopa - filmy z niesamowitych podróży motocyklowych - Motogen.pl

Marcin Prokop, wraz z bratem Sebastianem oraz z Triumphami Tigerami 1200, zapraszają na serię filmów z podróży po Bałkanach!

W zeszłym roku po raz pierwszy w życiu Marcin Prokop, znany prezenter Dzień Dobry TVN, a także prowadzący Mam Talent, prywatnie automaniak, wyruszył w podróż motocyklową, zaledwie dwa lata po zrobieniu prawka na motocykl.

W trasę nie wyruszył sam, gdyż postanowił zabrać ze sobą swojego brata Sebastiana, który miał jeszcze krótsze doświadczenie w jeździe jednośladami, bo prawo jazdy zrobił zaledwie rok wcześniej. Panowie ruszyli w podróż Tigerami 1200 Rally Explorer i w sumie pokonali ponad 3 000 kilometrów po drogach dobrze znanej polskim turystom Chorwacji, Bośni, która odradza się po latach walk, małej ale zjawiskowej Czarnogóry i dzikiej, obłędnej Albanii.

Z całej podróży powstał serial podróżniczy pt. Niezwykłe Bałkany Prokopa, w którym Marcin przybliżał widzom w sposób humorystyczny miejsca, które odwiedzali, a także smak jazdy motocyklem. Pokazując jedne z najpiękniejszych tras motocyklowych, ale także uroki, jaki i wyzwania, jakie czekają na nas podczas dłuższych wypraw. Można go zobaczyć całkowicie za darmo na YouTubie.

Niezwykłe Bałkany Prokopa 2022, krótkie wspomnienia z podróży:

Niezwykłych Bałkanów Prokopa 2023, sezon 2:

Nie trzeba było długo czekać po zakończeniu zeszłorocznej wyprawy, aby bracia znowu wskoczyli na motocykle. Każdy motocyklista wie, że apetyt rośnie w miarę jeżdżenia.

Na YouTubie właśnie miała premiera ostatniego odcinka drugiego sezonu Niezwykłych Bałkanów Prokopa. Tym razem na Tygrysach w ciągu dwóch tygodni, bracia odwiedzili Macedonię, Kosowo, Grecję, a także ponownie zawitali do Albanii, która już w zeszłym roku skradła ich serca.

Tym razem pogoda ich nie rozpieszczała, dzięki czemu mieli okazję doświadczyć na własnej skórze różne warunki atmosferyczne, niejednokrotnie doceniając, że ich motocykle są wyposażone w standardzie w grzane manetki oraz kanapy. Które z miejsc najbardziej im się podobało? Przekonacie się oglądając odcinki: 

Playlista Niezwykłe Bałkany Prokopa, sezon 2, na YT.

Zdjęcia z edycji Niezwykłe Bałkany Prokopa 2023:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany