Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Polska poczyniła ogromne postępy w ciągu ostatnich 2 lat w zakresie infrastruktury sieci stacji ładowania, a w ciągu najbliższych lat ich ilość ma wzrosnąć ponad 10-krotnie. Według danych PZPM (Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Motoryzacyjnego) na mapie Polski znajduje się około 800 punktów ładowania (67% prądu przemiennego, 33% prądu stałego). Liczba rejestracji samochodów elektrycznych w 2019 r. (styczeń-lipiec) wzrosła o 86% w porównaniu do analogicznego okresu 2018 r. Liczba użytkowników dwukołowych pojazdów elektrycznych również wzrosła o 105% w tym samym okresie. W lipcu 2019 r. było 5200 zarejestrowanych elektrycznych pojazdów dwukołowych.

„Rewolucji mobilności elektrycznej nie można zatrzymać – powiedział Janusz Mitko, odpowiedzialny za marketing w firmie Motors – a Polska jest gotowa na skok w nową erę. To nie jest przyszłość, to już teraźniejszość.” Energica – dodaje Janusz – reprezentuje najwyższy poziom dwukołowych pojazdów elektrycznych i daje możliwość całkowicie nowych doznań z jazdy jednośladem”.

Motocykle Energica to:

  • Pierwsze i jedyne e-motocykle, które można w pełni naładować w mniej niż 30 minut
  • Pierwsze i jedyne e-motocykle o najwyższych osiągach (moment obrotowy, prędkość, KM)
  • Pierwsze i jedyne e-motocykle wyposażone w komponenty najwyższej jakości
  • Pierwsza i jedyna marka dostarczająca e-motocykle do Mistrzostw Świata MotoE

Motocykle można zamawiać w salonie importera, czas realizacji zamówienia to około 2 tygodnie. Ceny zaczynają się od około 100 tyś złotych w zależności od modelu i konfiguracji.

Więcej w Z Kraju
Wrzesień na MAX z Yamahą NMAX!

Miasto stanęło we wrześniowych korkach, a Ty nie chcesz stać razem z nim? Wszyscy zrywają się z łóżek przed świtem,...

Zamknij