Motocykle Moto Guzzi mają w sobie coś, co sprawia, że można pokochać je miłością bezgraniczną. Od kilku lat można zauważyć rosnące zainteresowanie marką – po części za sprawą wielu nowych modeli, po części ze względu na tradycję i konsekwencję producenta, który od 1921 roku pracuje na swoje dobre imię.

Na organizowanej co roku imprezie Open House producent pokazuje kulisy działania firmy, prezentuje nowe modele i zapewnia uczestnikom wiele dodatkowych atrakcji. Trudno się dziwić, że co roku małą miejscowość nad jeziorem Como odwiedzają tysiące gości. W tym roku Moto Guzzi odnotowało jednak rekord zainteresowania – liczba uczestników imprezy w Mandello del Lario osiągnęła 30 tysięcy!

Goście mogli zapoznać się z nowościami przygotowanymi przez Moto Guzzi– modelami V9 Bobber Sport i klasycznym podróżnym enduro V85 TT. Zainteresowani mogli odbyć jazdy testowe po wspaniałych trasach wokół jeziora Como, głodni przekąsić coś z bogatej oferty foodtrucków. W ten jeden dzień można było w fabryce z bliska zobaczyć jak powstają kultowe motocykle.

Więcej o motocyklach Moto Guzzi

Więcej w Ze świata
Koniec pieśni – zima atakuje Europę

Jeśli planujecie jeszcze w tym sezonie jakieś wyjazdy, niech to będą niziny w ciepłych krajach.

Zamknij