Jest praca w Liberty Motors w Warszawie - Motogen.pl

Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek motocyklowych jak: BMW, DUCATI, YAMAHA, TRIUMPH, VESPA, PIAGGIO, GILERA, HARLEY DAVIDSON, jak również dystrybutorem części i akcesoriów czołowych producentów z oferty Intermotors – czytamy w ogłoszeniu.
W związku z rozwojem firmy na rynku warszawskim poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekun Marki Motocyklowej
(nr ref: Hand.)
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
✔ obsługa klientów zgodnie ze standardami Salonu
✔ budowanie trwałych relacji z klientami
✔ aktywne pozyskiwanie nowych klientów
✔ realizacja założonych planów sprzedaży
✔ przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
✔ prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie transakcji
✔ dbanie o ekspozycję towarów
✔ raportowanie pracy własnej

Wymagania:
✔ doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży dóbr luksusowych
✔ znajomość rynku motoryzacyjnego
✔ umiejętności handlowe i zdolności negocjacyjne
✔ samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, orientacja na realizację celów
✔ umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
✔ zaangażowanie oraz wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów
✔ prawo jazdy kategorii A (mile widziane)

Oferujemy:
✔ wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
✔ pracę w młodym i dynamicznym zespole

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: [email protected]
z dopiskiem:  „Handlowiec”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.