Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje SYM, nowa jakość z Tajwanu Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

SYM, nowa jakość z Tajwanu

SYM to skrót od SanYang Motors, czyli nazwy jednej z największych firm motoryzacyjnych na Tajwanie. Jest to producent skuterów, quadów, motocykli, a we współpracy z Hyundaiem wytwarza także auta.

SYM został założony w Tajpej, w 1954 roku. Pięćdziesiąt lat później, w 2004 roku osiągnął obrót w wysokości 500 mln euro. Obecnie światowe, roczne wpływy SYM-a przekraczają miliard euro, a to dzięki wytwarzaniu ponad 600 tysięcy jednośladów i 20 tysięcy aut rocznie.

 

Takie liczby są wynikiem coraz większego zaufania klientów, które można uzyskać tylko z połączenia wysokiej jakości produktu, najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych i rozsądnie skalkulowanej ceny.

Od stycznia 2018 roku, marka SYM wraca na polski rynek. Jej oficjalnym importerem została firma Inter Cars.

 

Jednoślady SYM cechują się kultową już niezawodnością, docenianą przez firmy wykorzystujące je w pełni użytkowo. To właśnie pojazdy SYM-a często dostarczają przesyłki do naszych domów, przywożą dania z restauracji, można je też wypożyczyć. Także tysiące osób prywatnych korzysta z pragmatycznych zalet SYM-a, oszczędzając czas, i pieniądze, których w dużej ilości nie muszą przeznaczać na zakup, obsługę, eksploatację i serwis pojazdu.

 

Od wielujuż latjakość wykonania, zastosowanych podzespołów i elementów nadwozia w pojazdach SYM nie odbiegaod wiodących konkurentów z Japonii, a znacznie przewyższając produkty wytwarzane w Chinach.

Teraz, dzięki zapleczu logistycznemu Inter Cars, użytkownicy pojazdów SYM mają zagwarantowaną szeroką sieć dealerską, serwisową oraz doskonały dostęp do części zamiennych.

 

Pojazdy oferowane w Polsce to pełna gama pojemności silnika, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Od modeli o pojemności 50 ccm, przez uniwersalne 125-tki, po luksusowy, turystyczny maksiskuter MAXSYM600i, napędzany trwałym, dynamicznym singlem o pojemności 600 ccm. Designoferowanych modeli jest wyjątkowy, ale i zróżnicowany - od nowoczesnych maszyn, takich jak Jet 4 lub GTS 125, po utrzymane w klimacie retro modele Fiddle oraz Symphony.

 

Zapraszamy do salonów!

 

Więcej na stronie http://sympolska.com/

Więcej o motocyklach SYM
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści