Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki

Poznaj Nowego V-Stroma 1000

Nowy V-Strom 1000 ABS zadebiutuje w Polsce w sezonie 2014, ale dzięki rozszerzonej rzeczywistości już teraz można go dokładnie poznać. Użytkownicy smartfonów i tabletów opartych o systemy iOS oraz Android mogą już pobrać darmową aplikację „Suzuki V-Strom 1000 AR” i uzyskać dostęp do bazy informacji, zdjęć i filmów.

V-Strom 1000 ABS to kompaktowy motocykl zbudowany z myślą o dalekich podróżach także w terenie. Został zaprojektowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne Suzuki. Długo oczekiwany model będzie dostępny na polskim rynku w przyszłym roku, ale już teraz fani marki mogą pobrać darmową aplikację „Suzuki V-Strom 1000 AR” z wykorzystaniem systemu rzeczywistości rozszerzonej (ang. augmented reality”).

Aplikacja „Suzuki V-Strom 1000 AR” umożliwia dokładne poznanie najnowszego motocykla Suzuki jeszcze zanim trafi on do salonów. Korzystając z iPhone’a, telefonu z systemem Android czy tabletu, można sprawdzić pełną specyfikację Nowego V-Stroma, a także obejrzeć go z każdej strony. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości można przyjrzeć się ciekawym detalom, a nawet najmniejszym elementom motocykla i na przykład policzyć ogniwa łańcucha! Aplikacja pozwala także personalizować V-Stroma 1000, wybierając swój ulubiony kolor lakieru i akcesoria potrzebne w dalekich podróżach lub pokonywaniu trudnego terenu. Dostępny film wideo pomaga wyobrazić sobie niepowtarzalne wrażenia i emocje, jakie budzi podróż na tym motocyklu.

Aby wyświetlić Nowego V-Stroma1000 w rozszerzonej rzeczywistości wystarczy pobrać ze swojego sklepu aplikację „Suzuki V-Strom 1000 AR”, a następnie zeskanować obrazek dostępny tutaj.

Więcej o motocyklach Suzuki

Tagi

zobacz też

...
Skanowanie obrazka Skanowanie obrazka
Motocykl w 3D Motocykl w 3D
Detale Detale
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści