Dlaczego o tym piszemy? Importer tych włoskich marek, firma Inter Cars SA, będzie  gospodarzem trzeciego tygodnia akcji Lato w Mieście. Przygotowujemy dla was szereg atrakcji, a wśród nich prezentacje najnowszych modeli z gamy Ducati, Aprilia i Moto Guzzi. Sprawdzimy, czy na Panigale V4 da się jeździć w mieście? Czy to prawda, że potężne Moto Guzzi Eldorado prowadzi się zaskakująco lekko i czy mocarna Aprili Tuono 1100 deklasuje konkurencję w klasie naked? Poznacie ich historię i wieloletnie osiągnięcia w sporcie motocyklowym, a na koniec „Włoskiego Tygodnia” zaprosimy was na wspólną wycieczkę.

Śledźcie nasze poczynania na FB, Instagramie oraz oczywiście w serwisie Motogen.pl. Tydzień „włoszczyzny” zapowiada się wyjątkowo pysznie!

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

Więcej o motocyklach Moto Guzzi

Więcej w Motocykle, Testy Moto, Z Kraju
Motocykle to nie wszystko! Projekt Lato w Mieście wspiera I’M Inter Motors

Wydaje się, że aby zostać motocyklistą, wystarczy jedynie mieć motocykl… ale to tylko połowa prawdy. By być motocyklistą, trzeba jeździć...

Zamknij