W piątek wieczorem hotel HP Park położony w samym sercu poznańskiej Malty przeżył oblężenie blisko 90 osób, które przyjechały, aby wspólnie świętować swój sukces. Pierwszych 30 miejsc z rankingu zakupowego premiowanych było zaproszeniem na weekend z bogatym pakietem atrakcji.

Na początku uroczystej kolacji podsumowano kolejną edycję konkursu i wręczono pamiątkowe dyplomy, które zapewne zawisną na wielu ścianach motocyklowych sklepów. I miejsce w rankingu wartości zakupów w ramach Motocyklowego VIP Clubu 2015 zajęła firma Auto-Części Grażyna Kopacka. Po części oficjalnej, podczas pokazu somelierskiego, mieliśmy okazję poznać i posmakować niezwykłych win, które towarzyszyły nam przez cały weekend. Jedną z propozycji były wina z polskiej winnicy Dom Bliskowice. Po takiej atrakcji reszta wieczoru upłynęła pod znakiem ożywionych rozmów, tańca i dobrej zabawy.

Korzyści ze współpracy z Inter Cars SA

Udział w Motocyklowym VIP Clubie to dodatkowy bonus i forma podziękowania dla klientów stale współpracujących z Działem Motocykli Inter Cars SA. Poza imprezą o tym charakterze klienci Inter Cars SA korzystają z programów inwestycyjnych, szkoleń, wyjazdów do producentów odzieży i akcesoriów, indywidualnie ustalanych warunków współpracy handlowej oraz promocji typu „Apteczka Motocyklowa” z wydłużonym terminem płatności. Dla nich też przygotowujemy jesienne spotkanie MotoTrendy, pod¬czas którego prezentowane są nowości w ofercie odzieży, akcesoriów i części zamiennych dostępnych w dystrybucji hurtowej Działu Motocykli Inter Cars SA.

Drugi dzień imprezy obfitował w sportowe emocje i delikatną rywalizację. Tuż po śniadaniu wszyscy goście przenieśli się nad Jezioro Maltańskie. Zostały utworzone 4 drużyny, które rywalizowały ze sobą podczas wyścigów smoczych łodzi. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Castrola, wygrywając absolutnie każdy wyścig. Organizator nie zapomniał również o wersji dla leniuchów. Wynajęta wcześniej motorówka Rib pływała z chętnymi po jeziorze, prezentując uroki tej części Poznania. Gdy wyścigi dobiegły końca, goście zjedli obiad, można było ruszać dalej. Kolejnym przystankiem były Termy Maltańskie. Tam czekał już na nas jedynie relaks i odpoczynek, przygotowujący do wieczornej kolacji. Panie miały m.in. okazję skorzystać z zabiegów Spa, a Panowie sprawdzić czy wejście z sauny do kriokomory jest takie wstrząsające, jak mówią.

O 20.30 po powrocie z term, nastąpiła uroczysta kolacja, a tuż po niej wydarzenie wieczoru, czyli stand up Mariusza Kałamagi. Oczywiście i tym razem goście bawili się do białego rana.

Niedziela była dniem pełnym motocyklowych emocji. Po wykwaterowaniu z hotelu pojechaliśmy na Tor Poznań, na którym odbywały się wyścigi Motocyklowych Mistrzostw Polski. Wspólnemu kibicowaniu towarzyszył jak zwykle wyśmienity catering i rewelacyjna atmosfera.

Podsumowując. Rewelacyjna i świetnie zorganizowana impreza, zapięta na ostatni guzik.

Poniżej prezentujemy Wam listę tegorocznych laureatów:

PIOTR PAŁYGA „MOTOMODA”

ARTUR PABIS MOTOCYKLE

AUGUŚCIK RADOSŁAW

CENTRUM MOTOCYKLOWE LIMA MACIEJ LISIECKI

KORANDO PAWEŁ SIKORA

MOTO-GP PIOTR WÓJCIK

MOTORISTA BUDNICCY SPÓŁKA JAWNA

CENTRUM MOTOCYKLOWE  ”RUMIK” RADOSŁAW RUMIŃSKI

FHU KAPRI ŁUKASZ KAPRAL

ABC MOTORU WOJCIECH KWIECIŃSKI

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „KOLEC”  ROBERT LEOPOLSKI

AZ-MOTORS ANNA BACHUR ŻABA

MOTOR-CENTRUM  ANGELIKA KACZMAREK

4-BIKER MYŁEK KIJUĆ SPÓŁKA JAWNA

DEPOT RACING MICHAŁ SZRAMA

ARMED BIKE PIOTR RYKOWSKI

RPM MOTOCYKLE  M.STARUŻYK , E. STARUŻYK SPÓŁKA JAWNA

SKLEP MOTORYZACYJNY „AUTO-CZĘŚCI”  GRAŻYNA STANISŁAWA KOPACKA

” KRAN – MOTOCYKLE ” SŁAWOMIR STACHOWIAK

„MOTORGABI” SERWIS I SKLEP MOTOCYKLOWY JAKUB GABRYCH

MOTOKLINIKA PIOTR IZYDOREK

MOTO WERIZ MIELESZCZUK PIOTR

PMMOTOR PAWEŁ MATYSIK

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ” JAN-MAR ” JANUARY NOWACKI

TOMASZ SASNAL TRANS-SAS

AUTO-MOTO LUIZA JAWORSKA

ADAM DOMANOWSKI MOTOR A.D.