Rozwijaj umiejętności z JC Group na torach wyścigowych i w czasie Suzuki Moto Szkoła - Motogen.pl

Rozwijaj umiejętności z JC Group na torach wyścigowych w czasie track-dayów oraz kolejnej edycji Suzuki Moto Szkoły!

JC Group nie musimy Wam przedstawiać. Od kilku sezonów są organizatorem m.in. doskonale znanej Suzuki Moto Szkoły. To cykl imprez dla właścicieli marki, które są de facto szkoleniami z podstaw szybkiej i bezpiecznej jazdy. Suzuki Moto Szkoła ma tradycyjnie trzy poziomy zaawansowania. Początkowy, zaawansowany oraz indywidualny z instruktorem. W zależności od każdego z nich uczestnicy poznają optymalną linię przejazdu, odpowiednią pozycję, miejsce, na którym należy skoncentrować wzrok czy odpowiednią kontrolę i pracę silnikiem, czy hamulcem motocykla. Z pewnością oswoicie się z torem, motocyklem i szybko zaczniecie robić postępy. Niestety, impreza jest dostępna tylko dla posiadaczy Suzuki.

Osobną imprezą są track-daye, czyli treningi torowe organizowane przez JC Group. Idei jazdy po torze nie trzeba nikomu przybliżać. Każda chwila spędzona na torze podnosi umiejętności oraz bezpieczeństwo jazdy drogowej, codziennej. Nigdzie nie zbliżymy się do limitów pojazdu w tak bezpieczny sposób jak w czasie treningu. Zajęcia najczęściej odbywają się na torach Słomczyn i Jastrząb.

O kolejnych eventach, ich koszach dowiecie się z linku. Ze swojej strony jak najmocniej polecamy, szczególnie że atmosfera oraz klimat imprez organizowanych przez JC Group jest niepowtarzalny…


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany