Premiery nowości Hondy w Warszawie i w Poznaniu - Motogen.pl

W pierwszą wiosenną sobotę tego roku, w Centrum Sztuki Fortu Sokolnickiego na wszystkich zwiedzających czekać będzie 11 najnowszych motocykli, w tym aż 9 po raz pierwszy pokazywanych w Polsce.

 

Specjalnie dla wielbicieli turystyki motocyklowej zaprezentowane zostanie trio o niebanalnym cruiserowym charakterze, wyróżniające się unikalną kombinacją komfortu i nowoczesnych rozwiązań technicznych czyli CTX1300 oraz CTX700 i CTX700N.

 

Atrakcją tej niezwykłej wystawy będzie również pokaz legendarnego super sporta – Hondy CBR1000RR Fireblade SP, która dopuszczona została do poruszania się po drogach publicznych, a stworzona z myślą o torze.

 

Kolejne debiuty to CBR650F oraz CB650F – atrakcyjna para maszyn klasy średniej, z nowymi 4-cylindrowymi silnikami, oferująca nową jakość, charakter i łatwość prowadzenia w połączeniu z rozsądną ceną.

 

Podczas warszawskiej wystawy po raz pierwszy zaprezentowany zostanie również klasyczny CB1100 EX, który dla silniejszego nawiązania do modeli z lat60-tych i 70-tych otrzymał m.in. szprychowe felgi oraz podwójne tłumiki. Następna premiera tej wystawy to komfortowy model z segmentu adventure –  VFR1200X Crosstourer, który w 2014 roku zyskał kolejne najnowsze rozwiązania techniczne, w tym 3-stopniowy system kontroli trakcji.

 

Na wystawie po raz pierwszy w nowej odsłonie zobaczymy także trio zaprezentowane w 2011 roku, a znane jako Nowy Koncept (New Concept), w skład którego wchodzą: Integra, NC750X i NC750S. Te nowości w sezonie 2014 Honda wzbogaciła o dodatkowe centymetry sześcienne pojemności silnika oraz rozwiązania, które poprawiają maksymalną moc i moment obrotowy, a także zmniejszają zużycie paliwa.

 

Wstęp na warszawską wystawę jest bezpłatny i wyłącznie na podstawie zaproszenia, które otrzymać można u Autoryzowanych Dealerów motocykli Honda. Ilość zaproszeń jest ograniczona.

 

W dniach 27-30 marca 2014 Honda zaprasza na stoisko autoryzowanego dealera Honda Karlik podczas motocyklowych targów w Poznaniu. Niewątpliwą atrakcją tych targów będzie polska premiera wyjątkowej Hondy Gold Wing F6C (Custom) oraz kultowej VFR800F.

 

Prezentowany po raz pierwszy w Polsce nowy Gold Wing F6C to niebagatelny reprezentant power cruiserów. Z niesamowitym, 6-cylindrowym silnikiem typu bokser i solidnym podwoziem prezentuje władczy i stanowczy charakter.

 

Nowa VFR800F Sports Tourer otrzymała zupełnie nowy wygląd i wiele ulepszeń, w tym ABS, podgrzewane manetki, regulowane siedzenie, reflektor LED i samo-wyłączające się kierunkowskazy.

 

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o motocyklach Honda