Nowości Harley-Davidson 2022: Street Glide ST, Road Glide ST, modele CVO - Motogen.pl

Harley-Davidson przedstawia pełne mocy motocykle z rodziny cruiser, Grand American Touring oraz CVO. Nowe modele oferują porywające osiągi dzięki potężnemu silnikowi Milwaukee-Eight 117.

Harley-Davidson podkręca osiągi i fabryczny styl custom w linii modelowej 2022, prezentując osiem nowych motocykli napędzanych silnikiem Milwaukee-Eight™ 117 o pojemności 1923 cm3, który jest najmocniejszym napędem instalowanym fabrycznie przez Harley-Davidson.

Harley-Davidson rodzina ST 2022
Harley-Davidson rodzina ST 2022

Lista nowych modeli obejmuje:
• Street Glide™ ST i Road Glide™ ST z rodziny Grand American Touring,
mocniejszy Low Rider™ S i całkowicie nowy Low Rider™ ST w rodzinie Cruiser,
• cztery maszyny super-premium z działu CVO™ (Custom Vehicle Operations™ – fabryczny dział tuningu H-D).

W ramach naszego skupienia się na segmentach, w których jesteśmy najlepsi, w tym Grand American Touring i Cruiser, linia produktów na rok 2022 została przygotowana z myślą o mocy i osiągach. Każdy z nowych modeli oferuje niezrównaną moc silnika Milwaukee-Eight 117 dla tych, którzy nie chcą niczego innego niż największe i najlepsze, budując naszą pozycję jako najbardziej pożądanej marki motocyklowej na świecie” – powiedział Jochen Zeitz, prezes zarządu i dyrektor generalny Harley-Davidson.

Harley-Davidson Street Glide ST oraz Road Glide ST 2022

Harley-Davidson podnosi osiągi swych baggerów, wprowadzając modele Street Glide™ ST i Road Glide™ ST, przenosząc na ulice wyczynowy charakter zwycięskich maszyn, które zdobyły mistrzostwo King of the Baggers, serii wyścigów organizowanych przez MotoAmerica.

Street Glide ST 2022
Street Glide ST 2022

Te nowe motocykle w stylu hot rod bagger łączą muskulaturę potężnego silnika Milwaukee-Eight 117 z nowym wykończeniem w czerni i brązie. Modele ST posiadają również pełne wyposażenie dostępne w maszynach Grand American Touring, takie jak system multimedialny Boom! Box GTS z kolorowym ekranem dotykowym i nawigacją, tempomat, reflektor przedni LED Daymaker™ oraz połączone hamulce Reflex™ od Brembo® z działaniem w zakręcie, co ucieszy kierowców lubiących w komforcie śmigać po zakrętach. Model Street Glide ST jest wyposażony w montowaną do widelca, ikoniczną owiewkę Batwing, natomiast Road Glide ST wprost tnie wiatr montowaną do ramy, aerodynamiczną owiewką w kształcie pyska rekina.

Road Glide ST 2022
Road Glide ST 2022

Low Rider S i Low Rider ST 2022

Motocykle typu cruiser oferujące niesamowite wrażenia z jazdy dzięki kombinacji zawieszenia Harley-Davidson® Softail™ z mocą muskularnego silnika Milwaukee-Eight™ 117 w układzie V.

Low Rider S oraz ST 2022
Low Rider S oraz ST 2022

Low Rider S to ostry cruiser wagi średniej stworzony dla motocyklistów poszukujących bezkompromisowej mocy. Model Low Rider ST oferuje dodatkowo potencjał turystyka dzięki zdejmowanym, sztywnym kufrom oraz montowanej do ramy nowej owiewce, a także dostępnym, akcesoryjnym system audio Harley-Davidson opracowanym przez Rockford Fosgate.

Zobacz więcej: Mocniejszy Low Rider S oraz nowy Low Rider ST: Harley-Davidson na rok 2022

Modele Custom Vehicle Operations (CVO) od Harley-Davidson na 2022

Produkowane w limitowanych ilościach maszyny klasy super-premium z działu Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations™ (CVO™) dla najbardziej wymagających klientów. Kwintesencja stylu i osiągnięć projektowych najbardziej pożądanej marki motocykli na świecie. Ekskluzywne lakiery i schematy kolorystyczne ręcznie nakładane z kunsztem i jakością, które nie mają sobie równych w branży motocyklowej i motoryzacji. Każdy model jest napędzany potężnym silnikiem Milwaukee-Eight 117 oraz posiada wiele zaawansowanych funkcji i podzespołów w standardzie, w tym m.in. system audio klasy premium opracowany przez Rockford Fosgate™, zestaw słuchawkowy Boom!™ Audio 30K Bluetooth®, a także systemy zwiększające bezpieczeństwo jazdy w zakręcie, technologie stworzone z myślą o wsparciu kierowcy w przypadku złych warunków lub nieoczekiwanych sytuacji na drodze. W roku 2022 każdy model oferuje zupełnie nowe opcje malowania.

CVO Street Glide 2022
CVO Street Glide 2022
  • CVO Street Glide to głośny i dumny bagger klasy super-premium. Klasyczna sylwetka owiewki batwing, zachwycające malowanie i detale wykończenia, system audio klasy premium oraz porywająca moc silnika Milwaukee-Eight™ sprawiają, że zwraca uwagę gdziekolwiek się pojawi.
  • CVO Road Glide to maszyna dla tych, którzy lubią się wysforować i nigdy nie patrzą wstecz. Emanuje złowieszczą aurą podkreśloną charakterystycznym, podwójnym reflektorem LED w owiewce w kształcie pyska rekina, a także niespożytą mocą układu napędowego Milwaukee-Eight™ 117. Potężny sprzęt audio, wyjątkowe 21-calowe koło przednie, niesamowity lakier custom oraz niewiarygodna dbałość o szczegóły uzupełniają wizerunek tego bardzo pożądanego motocykla. 
  • CVO Road Glide Limited to pełen luksusu i komfortu motocykl długodystansowy. Jego styl przyciąga spojrzenia a dopływ mocy zawsze zaspokaja oczekiwania kierowcy. System audio klasy premium, podgrzewane siedzenia i manetki oraz aerodynamiczna owiewka w kształcie pyska rekina sprawiają, że ta maszyna jest topowym modelem Touring w stajni Harley-Davidson.
CVO Road Glide Limited 2022
CVO Road Glide Limited 2022
  • CVO Tri Glide to trajka klasy super-premium, oferująca charakterystyczny styl, niesamowite osiągi oraz długodystansową sprawność, a do tego większą pewność siebie, którą daje trzecie koło. Motocykl posiada najwyższej jakości wyposażenie turystyczne, w tym system audio klasy premium i luksusowe funkcje zwiększające komfort. Wszystko doprawione niesamowitym wykończeniem oraz dbałością o szczegóły, na podwoziu od podstaw zaprojektowanym z myślą o modelu trójkołowym.

Systemy zwiększające bezpieczeństwo jazdy w zakręcie

Dostępne w standardzie dla modeli CVO i większości modeli Grand American Touring, w tym Street Glide™ ST i Road Glide™ ST. Systemy zwiększające bezpieczeństwo jazdy w zakręcie to zbiór technologii zaprojektowanych, aby pomóc kierowcy utrzymywać wybrany tor jazdy w trakcie pokonywania zakrętu.

Road Glide ST oraz Street Glide ST 2022
Road Glide ST oraz Street Glide ST 2022

Pakiet zawiera:
• Elektronicznie połączone hamulce działające w zakręcie
• Układ ABS z działaniem w zakręcie
• System kontroli trakcji z działaniem w zakręcie, w różnych trybach jazdy
• System kontroli poślizgu (DSCS)
• Układ wspomagający ruszanie pod górę i zapobiegający staczaniu się motocykla (VHC)
• System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS)

Harley-Davidson hołduje ponadczasowej pogoni za przygodą i wolności dla duszy. Odwiedź www.harley-davdson.pl, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich modelach z rocznika 2022, o nowym wyposażeniu do jazdy, akcesoriach i nie tylko.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany