Poznajmy nowości Ducati razem, w Twoim salonie! [The Red Tour 2021] - Motogen.pl

Zupełnie nowa Multistrada V4, czy Streetfighter V4 w czarnych barwach, a może XDiavel w dwóch odmianach? Na szczęście nie musisz zastanawiać się wyłącznie teoretycznie, bo polski importer Ducati przygotował tournée z nowymi modelami po całej Polsce – oto The Red Tour 2021.

„The Red Tour 2021” – tak nazywa się seria wydarzeń zaplanowanych w kilku salonach w całej Polsce. Demonstrowane będą modele Multistrada V4, XDiavel Dark i Black StarStreetfighter V4 S Black, a także Scrambler Nightshift i Desert Sled

Czerwona Podróż rozpoczęła się w Katowicach, a od 15 stycznia komplet nowych Ducati 2021 czeka na Was w w salonie Liberty Motors Piaseczno – my też tam byliśmy i nagraliśmy dla Was film. Następnie modele pokazowe pojadą do Torunia… A jak wygląda dalszy plan The Red Tour? Kiedy, gdzie dalej? Te informacje znajdziecie na facebooku Ducati Polska lub kontaktując się ze swoim Dealerem Ducati.

A teraz rozpalcie swoją ciekawość do czerwoności, sprawdźcie nowe Ducati w naszym filmie i szybko zaplanujcie wizytę w salonie!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany