Fly Racing Under Cover Full Guard - Motogen.pl

Często nie jesteśmy świadomi, jak wiele mają do zaoferowania firmy produkujące akcesoria, części i ubrania przeznaczone do off-roadu. Przykładem tego może być właśnie koszulka FLY Racing. Idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o swoje bezpieczeństwo i rozumieją ryzyko, jakie niosą ze sobą jazda enduro i crossowa, a mają ochotę wybrać opcję pomiędzy buzerem a zbroją.

Protektory w bluzie Under Cover zostały wykonane z tworzywa odpornego na uderzenia oraz absorbującego energię. Jednocześnie jest ono na tyle elastyczne, że nie krępuje ruchów i nie ogranicza komfortu użytkowania. Umieszczenie protektorów na przewiewnej siatce i oddychającym materiale dodatkowo wpływa na jakość użytkowania w ekstremalnych warunkach. Piankowe ochraniacze umieszczono na klatce piersiowej i plecach.

Koszulka FLY RACING UNDER COVER FULL GUARD jest dostępna w rozmiarze S/M w outlecie Inter Motors. Niewielki wybor rozmiarów rekompensuje cena  – tylko 99 zł. Za tak nieduże pieniądze możemy stać się właścicielami tego sprytnego ochraniacza i sprawić, że kolejna „pojeżdżawka” będzie o wiele przyjemniejsza.