Ferie w Hiszpanii z Arturem Puzio i Sky Fighters - Motogen.pl

Pewnie wielu z Was odczuwa nieodpartą chęć, aby pojeździć motocyklem, kiedy na dworze jest grubo poniżej zera? Niektórzy próbują wkręcać w opony specjalne kolce, inni bez nich starają się utrzymać przez zimę jakikolwiek kontakt z motocyklem. Prawda jest taka, że przez jazdę w tak niskich temperaturach można się tylko nie potrzebnie uszkodzić.  Dla wszystkich tych, w których żyłach płynie benzyna, a ślizganie na nartach czy sankach nie jest w stanie zastąpić im motocykla, przygotowaliśmy Sky Fighters MX, FMX camp w słonecznej Hiszpanii.

Sky Fighters MX, FMX camp niegdyś Agro-Wolice FMX, MX camp to jedyny w Europie obóz, który łączy w sobie ekstremalne atrakcje z ostrym treningiem techniki jazdy na motocyklu crossowym oraz nauką skoków FMX. Korzystając z ubiegłorocznych doświadczeń w tym roku postanowiliśmy, że pierwsza edycja campu odbędzie się już 14 lutego 2014 i potrwa do 3 marca 2014 i zostanie przeniesiona do hiszpańskiego Torrevieja.

„Torrevieja” to magicznie położony kurort niedaleko Alicante, który jest stworzony do wypoczynku oraz uprawiania motocrossu. Na jednym osiedlu można tutaj spotkać Andre Ville (kilkukrotnego zwycięzcę Reed Bull X-Fighters), Mistrza Hiszpanii w motocrossie, czy też niezwykle utalentowanych zawodników Monster Energy – braci Meyer.  Ponadto znajduje się tutaj 8 zróżnicowanych torów do motocrossu, leżących w odległości 15 kilometrów od hotelu z basenem przy plaży, w którym zakwaterowani są zawodnicy. Na torach nie zabraknie dużych skoków, jak i technicznych odcinków. Nauczysz się jazdy po piachu, techniki cross country oraz panowania nad motocyklem zarówno w powietrzu, jak i na torze, co pozwoli uniknąć wypadków podczas wyścigów i zawodów. W trakcie obozu będą odbywały się również warsztaty nauczające prawidłowej obsługi motocykla, na których zostanie poruszona tematyka przygotowania motocykla do zawodów, regulacji i dopasowania zawieszenia do wagi i wzrostu oraz regulacji zawieszenia zależnie od warunków panujących na torze oraz podłoża. Będzie również możliwość profesjonalnego tuningu i serwisu zawieszenia u tunera. Dodatkowo nauczymy Was jak przeprowadzić rozgrzewkę przed treningiem oraz techniki whipa, a wszystko to będzie połączone z dobrą zabawą i niezliczona ilością atrakcji dodatkowych.  Jazda po hiszpańskich górach z miejscowym zawodnikiem enduro czy wycieczka na Ibizę, to tylko niektóre atrakcje, jakie dla Was przygotowaliśmy.

 

 

Zostały tylko 4 wolne miejsca!

Sky Fighters mają na celu rozwój polskich sportów motorowych i ekstremalnych. Jest to grupa, która daje szansę najbardziej perspektywicznym zawodnikom w Polsce oraz tym, którzy mimo młodego wieku i ogromnego talentu nie są w stanie samodzielnie dostać się na szczyt. Nie jednokrotnie stoi za tym trudna sytuacja rodzinna czy też brak pieniędzy na sprzęt. Dzięki Sky Fighters MX, FMX camp każdy z Was może nauczyć się od podstaw lub udoskonalić technikę jazdy motocross, enduro i cross country. Najlepiej radzący sobie zawodnicy będą mieli również okazje nauczyć się skoków z rampy FMX do bezpiecznego basenu z gąbkami pod okiem Artura Puzio, by potem móc wykonywać te ewolucje na ziemne lądowanie.

Ideą campu jest pomoc młodym zawodnikom w starcie kariery FMX czy MX, a przede wszystkim dobra zabawa i spędzenie najlepszych wakacji swojego życia w motocyklowym gronie.  Oprócz wspólnych treningów pod okiem Mistrzów Polski uczestnicy campów odbędą również zajęcia pokazujące jak przygotować profesjonalną ofertę dla sponsorów, czy też jak pracować, przeprowadzić z nimi rozmowy.

W roku 2014 przygotowaliśmy dla Was 3 turnusy wakacji z motocyklem, z czego pierwszy dzięki uprzejmości i pomocy Pawła Grabowskiego na stałe mieszkającego na półwyspie iberyjskim (wspomoże on przedsięwzięcie logistycznie oraz będzie służył pomocą oraz znajomością języka podczas campu), będzie odbywał się w miejscowości Torrevieja w słonecznej Hiszpanii, a kolejne w Polsce.

Podczas ostatniego turnusu odbędą się również zawody Sky Fighters FMX camp, które będą miały na celu wyłonienie najzdolniejszego uczestnika, który zdobędzie super nagrody ufundowane przez Ogio, MotoX.pl i Elade oraz tygodniowy indywidualny trening pod okiem Mistrza Polski FMX.

Zwycięzca podpisze również kontrakt na udział wraz z grupą Sky Fighters w Tour 2015!!!

Sky Fighters MX, FMX camp w Hiszpanii (rezerwacje miejsc do 11.02.2014):

– Termin:  14.02 – 03.03.2014

– Zakwaterowanie w 3 gwiazdkowym hotelu z basenem: Cabo Cervera (Torrevieja a La Mata, 03188 Torrevieja)

– Możliwość wypożyczenia motocykla

Więcej informacji: 662 209 824 lub

Sky Fighters Camp w Polsce:

Sky Fighters MX, FMX camp turnus 2 (Wolice koło Bydgoszczy): 21.07 – 27.07.2014

Sky Fighters MX, FMX camp turnus 3 + Zawody FMX camp: 04.08 – 10.08.2014

Więcej informacji znajdziecie na www.puzioskyfighters.pl.