Weź udział w ostatnim Track Dayu z PARAmoto!!! - Motogen.pl

Plan imprezy:

Przybycie, przegląd motocykli, rejestracja, podpisanie oświadczeń od godziny 9:00.

Zajęcia rozpoczynamy o 10tej. W zależności od ilości osób, celem uniknięcia tłoku na nitce toru, nastąpi podział na dwie lub trzy grupy jeżdżących, w sesjach odpowiednio po 15 lub 20 minut. W tym czasie pracujemy nad szybkim i mocnym złożeniem motocykla.

Przerwa na lunch 15:00 a od 16:00 wznowienie wolnych jazd pod okiem instruktorów.

Zakończenie Track Day o 18tej.

To ostatni termin szkoleń torowych z PARAmoto, oraz jedna z ostatnich szans, by poznać Tor Łódź w tym sezonie. Ilość miejsc ograniczona, formularz rejestracji znajdziecie tutaj. Więcej informacji w linku.

Serdecznie zapraszamy!!!

Tor Łódź…

Dlaczego warto?

Track Day to 7 godzin świetnej zabawy, gdzie w bezpiecznych warunkach można ćwiczyć wybrane elementy jazdy motocyklem przy prędkościach użytkowych, niedostępnych na żadnym placu manewrowym.

Track Day to wielokrotne, cykliczne pokonywanie tych samych zakrętów, co umożliwia ich badanie oraz szukanie właściwej metody ich pokonania. Pozwala ćwiczyć hamowanie, pozycję i umiejętność patrzenia w zakręt. Powtarzalność daje możliwość dostrzeżenia oraz korygowania błędów.

Track Day to 7 godzin poznawania swojej maszyny, jej ograniczeń oraz możliwości. To czas na kontrolę pochylenia i budowanie pewności siebie niezbędnej do bezpiecznej i swobodnej codziennej jazdy.

Track Day to impreza skierowana do kierowców chcących doskonalić umiejętności jazdy motocyklem pod czujnym okiem instruktorów, w bezpiecznych warunkach poza ruchem ulicznym. To właściwe miejsce i czas na zweryfikowanie swojej wiedzy oraz zadawanie instruktorom nurtujących Was pytań. Nie ma znaczenia czy jeździsz skuterem, choperem czy supersportem.

Track Day to propozycja dla każdego, kto ma motocykl i chciałby jeździć lepiej i bezpieczniej!

Autor: Jakub Olkowski