Bajaj Dominar D400 w nowej odsłonie właśnie trafił do salonów sprzedaży. Cztery lata na rynku to wystarczający czas, żeby wyrobić sobie nienaganną opinię!

Bajaj Dominar D400 zadebiutował w 2017 r. Cztery lata obecności na Polskim rynku to wystarczająco długo, by zweryfikować i zaufać temu modelowi. Motocykl przeszedł ten test wzorowo i stał się liderem sprzedaży w swojej klasie. Po ugruntowaniu pozycji na rynku nadszedł czas na zmiany.

Bajaj Dominar D400

Do salonów trafił odświeżony model, dostosowany do europejskich norm emisji spalin Euro5. Ale to tylko początek zmian – wprowadzono szereg usprawnień, które odpowiadają rosnącym potrzebom i wymaganiom klientów.

Bajaj Dominar D400


Najważniejsze zmiany nastąpiły w sercu motocykla – dotychczasowa jednostka przeszła kurację odmładzająco-wzmacniającą. Moc wzrosła z 35 do 40 KM i jest rozwijana w szerszym zakresie obrotowym. To zasługa dodania drugiego wałka rozrządu. Maszyna sprawniej przyspiesza, silnik kręci się „wyżej”. Zmiany konstrukcyjne zwiększają komfort, który podąża wraz z dynamiką.

Bajaj dominar d400

Bajaj Dominar D400 oferuje świetną przyczepność i doskonałą filtrację nierówności drogi. To zasługa widelca upside-down  w przednim zawieszeniu. W układzie hamulcowym kierowcę wspomaga dwukanałowy ABS. Względem poprzednika zwiększono średnicę tarczy hamulcowej przy przednim kole.  To wszystko, by nadążyć za lepszymi osiągami.

Naked ze świetnym zawieszeniem

Na tym zmiany się nie kończą! Przed nami dodatkowe smaczki, które jeszcze bardziej zwiększają przyjemność z jazdy. Nowy układ wydechowy a w szczególności  tłumik końcowy wygląda jeszcze lepiej. Wydaje przy tym przyjemny, basowy pomruk. Uwagę zwracają  wa czytelne wyświetlacze: jeden na kierownicy, drugi na zbiorniku. Dzięki nim kierowca otrzymuje komplet informacji o przebiegu, prędkości, ale też m.in. o wybranym przełożeniu, aktualnym spalaniu czy zasięgu do tankowania.


Mówiąc krótko: Bajaj Dominar D400 nie bez powodu zdobył uznanie klientów. Teraz jest ich znacznie więcej!

Katalogowa cena modelu Bajaj Dominar D400 2021 wynosi 19 999 zł. Po więcej informacji zapraszamy na www.dominar400.pl


Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
Track Day z JC Group
Track Day z JC Group na torach Słomczyn i Jastrząb, zobacz terminy!

Track day z JC Group na torach Słomczyn i Jastrząb: jakie terminy, kiedy zapisy, ile kosztują, jak wyglądają zajęcia i...

Zamknij