50% wzrost sprzedaży motocykli MV Agusty - Motogen.pl

Mimo krążących wciąż plotek o sprzedaży włoskiego producenta motocykli, wygląda na to, że ma się on wciąż dobrze i odnotowuje ciągły wzrost sprzedaży.

W ostatnio wydanym oświadczeniu prasowym MV Agusta potwierdza 50% wzrost sprzedaży motocykli w pierwszym kwartale 2010 roku, porównując go do sytuacji sprzed roku i zapewniając jednocześnie, że wzrost zawdzięcza modelom Brutale 990R i 1090RR oraz F4-ce– W niezbyt szczęśliwym momencie dla światowego rynku motocyklowego MV Agusta osiągnęła istotny wzrost sprzedaży swoich modeli. To dopiero początek, który pozwala nam wierzyć w niespotykany sukces rynkowy. Sen dopiero się zaczyna. To są niezwykle zaawansowane technologicznie motocykle, posiadające unikalną duszę, która zawsze uwiedzie prawdziwego motocyklistę – czytamy w oświadczeniu.

To z pewnością sprawi, że MV Agusta stanie się łakomym kąskiem dla potencjalnego kupującego. Niestety, nie ma żadnych danych weryfikujących te optymistyczne informacje, więc miejmy nadzieję, że nie jest to jedynie zabieg marketingowy ze strony Harleya-Davidsona, by uzyskać jak najwyższą cenę za włoskiego producenta motocykli.
 

Więcej o motocyklach MV Agusta