Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Wywiady

Wywiady z osobami związanymi z branżą motocyklową: zawodnicy, organizatorzy targów, turystyki motocyklowej i inni.

25.07.2011

Jimmy Verburgh – krótki wywiad podczas Red Bull X-Fighters Jams

  WYWIADY
Podczas cyklu pokazów Red Bull X-Fighters Jams udało nam się spotkać z Jimmym Verburgh i zapytać go o to, jak mu się podoba sędziowanie podczas zawodów Red Bull i czego możemy spodziewać się na poznańskiej edycji X-Fighters.

15.07.2011

Dr Redu – ścigant z przeszłości

4 WYWIADY
Jeśli chociaż raz mieliście okazję być na wyścigach motocykli zabytkowych, to z całą pewnością spotkaliście tam Dr Redu.

06.07.2011

Wywiad z Danielem Bukowskim

  WYWIADY
Po pierwszych trzech rundach tegorocznej edycji Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski Daniel Bukowski jest liderem klasyfikacji generalnej klasy Supersport. Poniżej prezentujemy rozmowę z zawodnikiem Suzuki GRANDys Duo.

29.06.2011

Witold Lazar – motocykl jest od dawania przyjemności

  WYWIADY
Witolda Lazara nie trzeba przedstawiać – poranny prezenter RMF FM budzi znakomitą większość Polaków i towarzyszy im w drodze do pracy. Tak jest przynajmniej od poniedziałku do piątku. Weekendy bowiem i wolny czas w tygodniu wykorzystuje tak samo, jak większość motocyklistów – na jazdę. W tym odcinku „Osobowości Świata Motocyklowego” opowie, dlaczego nie lubi dłubać przy motocyklu i co jest jego zdaniem najlepsze w jeździe jednośladem.

22.06.2011

Motocyklowa Gymkhana, czyli pachołki na czas

1 WYWIADY
Na dowolnym motocyklu możemy dobrze się bawić, jeżdżąc wśród pachołków – bo nie ma tu znaczenia prędkość, a umiejętności! – mówi Mateusz Mittek – pasjonat, zawodnik i propagator Gymkhany w Polsce.

15.06.2011

Na pełnych obrotach – wywiad z Joanną Miller

  WYWIADY
Sezon motocrossowy w pełni. Trwają eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet i Mistrzostw Holandii, w których nasza jedyna zawodniczka Joanna Miller radzi sobie bardzo dobrze. Korzystając z chwili, kiedy Asia pomiędzy startami była w domu, zadaliśmy jej kilka pytań.

06.06.2011

Wywiad z Tadkiem Błażusiakiem

2 WYWIADY
Postaci Tadka Błażusiaka nie trzeba nikomu przedstawiać. Ostatnio mieliśmy okazję do przeprowadzenia wywiadu, którą skrzętnie wykorzystaliśmy. Zapraszam do lektury!

02.06.2011

Wywiad z Szymonem Kaczmarkiem

4 WYWIADY
Na Eurospeedway Lausits miałem okazję spotkać się i pogadać z najmłodszym z naszych wyścigowych emigrantów, Szymonem Kaczmarkiem. Wieczorem, kiedy dźwięki silników ucichły, a w boksach rozbrzmiewała muzyka i wokoło roznosiły się smakowite zapachy grillowanych potraw, zasiedliśmy z "Kaczorem", aby po

27.05.2011

Caban 2011 – 4 czerwca w Chrzanowie

2 WYWIADY
Jeszcze tylko siedem dni dzieli nas od drugiej edycji rajdu motocyklowego Caban 2011.

13.05.2011

Motocykl to przede wszystkim emocje – rozmowa z Szymonem Bobrowskim

14 WYWIADY
Nazywany jednym z najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia. Grał zakochanych biznesmenów i brutalnych bandytów, wrażliwych mężów i twardych gliniarzy. Jak ryba w wodzie czuje się tak na deskach teatru, jak i na planie filmowym. Emanujący energią, którą można obdarzyć kilka osób, posiadacz uśmiechu, który łamie kobiece serca.

11.05.2011

Gdy podróżuję, odpoczywam od ludzi – rozmowa z Olgą Kicińską

4 WYWIADY
Kiedy patrzy się na Olgę, na pierwszy rzut oka widać drobną kobietkę z dużym uśmiechem i błyskiem w oczach. Nie widać siły, jaką dysponuje dziewczyna, która nie tylko odważyła się na wielokrotne wyprawy swoją Hondą XR 125, ale też przekonuje innych do takich podróży.

04.04.2011

WORD odpowiada na pytania dotyczące Ustawy o Kierujących Pojazdami

4 WYWIADY
Nowa Ustawa o Kierujących Pojazdami jest już faktem. Jej przepisy wejdą w życie w 2013 roku. Po rozmowie z Ministerstwem Infrastruktury postanowiliśmy zapytać również WORD o to, jak według nich będzie w praktyce odbywało się egzekwowanie przepisów ustawy oraz jak będzie wyglądał.

Ministerstwo Infrastruktury odpowiada na pytania dotyczące ustawy o Kierujących Pojazdami

  WYWIADY
Ustawa o Kierujących Pojazdami wydaje się kolejnym mało trafionym pomysłem naszych polityków na zredukowanie liczby wypadków (czyt. motocyklistów) na naszych drogach. Nowe przepisy nadal wywołują sporo emocji i nie są do końca jasne dla użytkowników jednośladów oraz szkół jazdy czy WORD-ów. Nie ma jeszcze również przepisów wykonawczych do tejże ustawy.

Tomek Kulik odpowiada na pytania dotyczące Ustawy o Kierujących Pojazdami

7 WYWIADY
Wielu warszawskich motocyklistów zawdzięcza prawo jazdy właśnie Tomkowi Kulikowi i instruktorom pracującym w szkole nauki jazdy Kulikowisko. Tomek ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu nowych adeptów sztuki motocyklowej. Właśnie dlatego postanowiliśmy zadać mu kilka pytań dot

30.03.2011

Mucha Gasol – motocyklowa muzyka

2 WYWIADY
Motocykliści dzielący pasję jazdy z pasją tworzenia. Muzycy korzystający z dobrodziejstw dźwięków nadawanych przez motocyklowe silniki. Kreatywni, nie odtwórczy.

10.03.2011

Chesca Miles – wywiad ze stunterką z Wielkiej Brytanii

5 WYWIADY
Chesca Miles łączy w sobie wszystkie cechy, które mogą zawrócić w głowie facetom – jest piękna, utalentowana i uprawia stunt na motocyklu.

08.03.2011

Nie jestem żyletą – wywiad z Katarzyną Siaśkiewicz, policjantką-motocyklistką

14 WYWIADY
Krążą o niej legendy. Trudno zresztą, aby było inaczej, skoro dziewczyna z Podhala dosiada wielkiej Yamahy FJR 1300 nie tylko prywatnie, ale także w pracy. O sobie mówi skromnie, że robi to, co kocha, a motocykl ma dla niej duszę. Przeczy stereotypowi, że dziewczyna nie poradzi sobie z dużym jednośladem.

10.02.2011

Trudna motocyklowa miłość – wywiad z Tomaszem Gorazdowskim

9 WYWIADY
Znany głównie ze sportowej „Trzeciej Strony Medalu” oraz piątkowych audycji motoryzacyjnych w radiowej Trójce. Z wykształcenia prawnik, z zawodu dziennikarz, z zamiłowania podróżnik. Łatwiej wymienić miejsca, w których nie był, niż te, w których był. Żądny przygód, namówiwszy redakcyjnego kolegę, objechał motocyklem świat, wzorując się na książce o podobnej wyprawie.

26.01.2011

Łukasz "Łoker" Łasakwiec – Dakar oczami zawodnika

4 WYWIADY
Z brązowym medalistą Dakaru w klasyfikacji quadów, Łukaszem „Łokerem” Łaskawcem, rozmawialiśmy o tym, jak od strony zawodnika wygląda najcięższy i najsłynniejszy Rajd na świecie.

14.01.2011

Wywiad z Bartkiem Ogłazą

5 WYWIADY
Bartka Ogłazy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Nasz najlepszy freestyle’owiec ma za sobą udany rok. Rozmawialiśmy z nim o minionym sezonie, kontuzjach i codzienności. Zapraszamy do lektury!

archiwum

1    2  3  4    5

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści