Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

16.01.2019

Nowe fotoradary, odcinkowe pomiary prędkości. Gdzie? Kiedy?

  Z KRAJU
Jakiś czas temu zapadły decyzje, które już niedługo będą miały wpływ na każdego z nas. Zbyt enigmatycznie? Już tłumaczymy o co chodzi. Otóż już działające fotoradary, systemy odcinkowego pomiaru prędkości oraz rejestratory przejazdu na czerwonym świetle zostaną zasilone nowymi urządzeniami, a te przestarzałe zostaną wymienione na nowe.

Skuterem jak taksówką. Rusza Skuber - przewóz osób na skuterach

  Z KRAJU
Skuber, czyli skuterowa usługa przewozowa, rozpoczyna działalność w kilkunastu miastach w Polsce. Oprócz przewozu pasażerów, kierowcy świadczyć będą między innymi usługi kurierskie.

15.01.2019

Koniec patologii w WORD. Ministerstwo zapowiada duże zmiany

  Z KRAJU
WORD finansowany z budżetu państwa i z góry ustalone pensje egzaminatorów – to zmiany, które zamierza wprowadzić w systemie egzaminowania na prawo jazdy Ministerstwo Infrastruktury.

14.01.2019

Indiany produkowane w Polsce? Zdecydowanie tak!

  Z KRAJU
Indian, najstarszy amerykański producent motocykli, przenosi produkcję części swojej gamy motocyklowej do Polski, a wszystko po to, by motocykle tej marki były łatwiej dostępne i aby nie zdrożały w najbliższym czasie.

Yamaha liderem rynku motocykli w Polsce w 2018 roku

1 Z KRAJU
Pozycją numer jeden w Polsce i imponującym, 24-procentowym wzrostem sprzedaży nowych motocykli o pojemności ≥125 cm3 Yamaha zamyka 2018 rok. Po czterech latach królowania wśród marek premium Yamaha pokonała budżetową konkurencję i zajęła pewne pierwsze miejsce wśród wszystkich krajowych importerów motocykli, a MT-07 został najczęściej kupowanym nad Wisłą nowym motocyklem*.

Ile promili, czyli jaka jest dopuszczalna ilość alkoholu w 2019

  Z KRAJU
Najprostsza zasada – piłeś, nie jedź – obowiązuje zawsze i każdego. Co jednak, gdy po wyjątkowo udanym wieczorze rano chcesz wsiąść do auta czy na motocykl. Ile alkoholu jeszcze może zostać w twoim organizmie, abyś nie narobił sobie kłopotów?

07.01.2019

Jazda bez prawa jazdy 2019 - co grozi za brak prawka?

  Z KRAJU
Dzięki drugiej odsłonie systemu informatycznego o nazwie CEPIK, nie ma już potrzeby wożenia ze sobą dowodu rejestracyjnego pojazdu, którym się poruszamy, a już niedługo zostaniemy zwolnieni z obowiązku posiadania przy sobie dokumentu prawa jazdy. Jednak nie tylko brak prawa jazdy „przy sobie” jest największym problemem niektórych kierujących…

Indian FTR 1200 - możliwość składania zamówień

  Z KRAJU
Indian, najstarszy amerykański producent motocykli, rozpoczął przyjmowanie zamówień na swój długo oczekiwany nowy model – Indian FTR 1200.

Nowa droga do Jesenika. Na sławne winkle dojedziesz szybciej!

  Z KRAJU
Zmodernizowano drogę z Nysy do Granicy Państwa w Sławniowicach. Otwarto także nowe przejście graniczne. Oznacza to, że na sławne winkle na Przełęczy Czerwonogórskiej można dojechać szybciej i przyjemniej.

03.01.2019

Koniec pouczeń, tylko mandaty. Policjanci odnoszą się do dziwnej petycji

  Z KRAJU
Badania psychiatryczne proponują autorowi anonimowej petycji policyjni związkowcy. Sugerują jednocześnie, że jest on powiązany z kierownictwem tej służby lub MSZ.

02.01.2019

Straż miejska do likwidacji? Posłowie na razie nie zdecydowali

  Z KRAJU
Straże miejskie na razie zostają. Posłowie odrzucili wniosek o wprowadzenie do porządku obrad nowelizacji dotyczącej likwidacji tych formacji.

Taryfikator mandatów 2019. Jakie kary za motocyklowe wykroczenia?

  Z KRAJU
Wysokość mandatów w 2019 roku nie zmieniła się drastycznie. Jest jednak w taryfikatorze kilka nowości, na które warto zwrócić uwagę. Prezentujemy szczegółowy taryfikator mandatów na 2019 rok.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści