Rusza kolejna edycja Harley on Tour! Już dziś zapisz się na jazdę testową! - Motogen.pl

Kochasz Harleye? Marzysz o jeździe tym motocyklem? Okazja do spełnienia marzenia właśnie się nadarza, startuje kolejna edycja Harley on Tour!

Startuje HARLEY ON TOUR – coroczna impreza testowa w miastach całej Polski, podczas której każdy miłośnik motocykli Harley-Davidson ma okazję przetestować swoją wymarzoną maszynę. Pierwszym przystankiem na trasie będzie Szczecin, gdzie już 13 i 14 kwietnia wszyscy entuzjaści marki będą mogli świętować z H-D początek sezonu.

HARLEY ON TOUR to doskonała okazja dla fanów Harley-Davidson, motocyklistów, entuzjastów motoryzacji lub po prostu tych, którzy są po prostu ciekawi, aby zobaczyć i przetestować nowe modele z rocznika 2024 oraz porozmawiać z lokalnymi ekspertami z salonów dealerskich Harley-Davidson, aby dowiedzieć się więcej o motocyklach i stylu życia spod znaku Harley-Davidson.

Ta ekskluzywna koncepcja jazd próbnych będzie możliwością doświadczenia na własnej skórze nowej ery osiągów, technologii i designu w turystyce motocyklowej po niedawnej premierze zupełnie nowych modeli Street Glide i Road Glide, które są wyposażone w zmodernizowany silnik Milwaukee-Eight 117 V-Twin oraz są mocniejsze, lżejsze i bardziej dynamiczne niż kiedykolwiek wcześniej. Chętni będą mieli do wyboru aż 22 maszyny Harley-Davidson do testów – prawie pełną gamę modeli na rok 2024. Poza zupełnie nowymi motocyklami Street Glide i Road Glide dostępne będą modele: Nightster Special, Sportster S, Low Rider ST, Low Rider S, Breakout, Fat Boy, Fat Bob, Street Bob, Sport Glide, Heritage Classic, Ultra Limited, Road King Special oraz Pan America Special typu Adventure Touring z najnowocześniejszym silnikiem Revolution Max 1250 o mocy 150 KM.

Cykl HARLEY ON TOUR będzie odbywać się przez cały sezon w różnych miejscach i w różnych terminach. Wydarzenie jest otwarte zarówno dla obecnych klientów, fanów marki, jak i entuzjastów dwóch kółek, którzy chcą podsycić swoją pasję do przygód, szukają inspiracji do powrotu na drogę lub osób chcących dowiedzieć się więcej o najnowszej gamie motocykli i produktów Harley-Davidson. Każdy, kto zarezerwuje jazdę na HARLEY ON TOUR, będzie musiał przynieść ze sobą ważne prawo jazdy na motocykl (kat. A), własny kask i wyposażenie do jazdy. Jazdy są bezpłatne.

Rezerwacja jazdy testowej na Harley On Tour

HARLEY® ON TOUR – daty i miejsca:

  • 13/14.04 – Szczecin
  • 20/21.04 – Gdańsk
  • 27/28.04 – Łódź
  • 12/13.07 – Toruń
  • 27/28.07 – Jerzmanowice k. Krakowa
  • 24/25.08 – Koszęcin
  • 06/07.09 – Poznań
  • 14/15.09 – Rzeszów
  • 21/22.09 – Warszawa (American Picnic by H-D Twin Peaks)

Bezkresna droga już na ciebie czeka. Odkryj zupełnie nową ofertę na rok 2024 na H-D.com lub u najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson. Przygoda wzywa!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany