-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Triumph uruchamia program sprzedaży używanych motocykli Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Triumph uruchamia program sprzedaży używanych motocykli

W Wielkiej Brytanii ruszył program Triumph Approved, dzięki któremu osoby poszukujące używanego motocykla będą mogły kupić sprawdzony sprzęt.

Programy sprzedaży używanych samochodów zakupionych w sieci dilerskiej cieszą się coraz większym powodzeniem, więc producenci motocykli również zaczęli sięgać po to rozwiązanie. Kolejnym z nich jest brytyjski Triumph.

Warunkiem zakwalifikowania motocykla do programu jest przebieg poniżej 25 000 mil (40233 km), wykonanie wszystkich przeglądów na czas i przejście inspekcji. Oprócz tego wszystkie motocykle będą miały historię serwisową możliwą do sprawdzenia w programie Warranty On-Line.

 Co z tego będzie miał kupujący? Triumph wraz z używanym motocyklem z programu Triumph Approved oferuje roczną gwarancję bez limitu kilometrów, roczne assistance oraz możliwość finansowania. Mamy nadzieję, że kwestią czasu jest pojawienie się programu Triumph Approved w kolejnych krajach, w tym również w Polsce. Niedawno w naszym kraju ruszył program BMW Premium Selection dla motocykli.

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
W Wielkiej Brytanii rusza program Triumph Approved, dzięki któremu będzie można kupić motocykle Triumph z pewnego źródła W Wielkiej Brytanii rusza p...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści