-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport MotoGP Kto może zdobyć tytuł dla Ducati? Crutchlow stawia na Marqueza Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

MotoGP

Kto może zdobyć tytuł dla Ducati? Crutchlow stawia na Marqueza

Cal Crutchlow powiedział, że to Marquez byłby pewniakiem do zdobycia tytułu mistrzowskiego dla Ducati.

W przyszłym roku szykują się ciekawe zmiany w MotoGP. Ducati nie będzie mogło już używać skrzydeł aerodynamicznych, co może przysporzyć włoskiemu producentowi wielu problemów. Powody do zmartwień z pewnością będzie miał przez to również Jorge Lorenzo. To nie jedyny kłopot hiszpańskiego zawodnika, który wyraźnie „siadł” w drugiej połowie sezonu MotoGP. Deszczowe rundy wyprowadziły Hiszpana z równowagi i formy psychicznej.

 Oprócz tego, po Grand Prix San Marino Lorenzo stwierdził, że czysty manewr wyprzedzania w wykonaniu Rossiego był ostry i niebezpieczny. Cal Crutchlow, w wywiadzie dla motorsport.com powiedział:

„Nie boję się tego mówić. Lorenzo skarży się na manewr wyprzedzania. Czy on sam nigdy nikogo nie wyprzedził? Valentino nigdy nie wyprzedził go ostro, takie są wyścigi. Jeżeli ktoś cię wyprzedza, musisz podnieść motocykl albo pozostajesz na swoim torze i zostajesz uderzony. Twój wybór.”

 

Zawodnik dodał również:

„Mam nadzieję, że Lorenzo odwróci wszystko przed lutym i marcem przyszłego roku. Jeżeli nie - to będzie w poważnych tarapatach, a Ducati znowu źle by postawiło”.

Crutchlow podsumował, że najlepszym zawodnikiem dla Ducati byłby Marquez, ale albo Włosi nigdy nie złożyli mu wystarczająco dobrej oferty, albo Marc nie chce odejść z Hondy.

Więcej o motocyklach Ducati Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Czy Marquez byłby w stanie zdobyć tytuł mistrzowski dla Ducati? Czy Marquez byłby w stanie...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści