Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli 5 ciekawych instagramowych profili o motocyklach ze zmysłowymi dziewczynami w tle Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

5 ciekawych instagramowych profili o motocyklach ze zmysłowymi dziewczynami w tle

Świat komunikuje się obrazem, a my motocykliści – bez względu na płeć - jesteśmy stymulowani pięknem. Dlatego też postanowiliśmy poświęcić masę naszego cennego czasu i przekopać się przez setki instagramowych stron, które w zmysłowy sposób prezentują motocyklowy świat. W efekcie wybraliśmy dla Was 5 najciekawszych, naszym subiektywnym zdaniem profili, które warto śledzić.

Lubimy pomagać dlatego obiecujemy, że nie przerywamy naszych poszukiwań i będziemy nadal przekopywać zasoby sieci w celu stymulacji Twojego oka.

 

@GARAGEPINUP 

 

Nazwa mówi wszystko sama za siebie. Strona prezentuje dziewczyny w klimacie pinup, które pozują nie tylko na motocyklach, ale również innych wynalazkach napędzanych silnikami spalinowymi. Znajdziecie tu również inne ciekawe stylizacje. 

 

 
 

#Triumph #PinUpGirls #Motorbike #Motorcycle #MotorcycleGirls #MotorcycleStyle #MotorcycleModel #instamoto #instamotorcycle #ClassicBikes #ClassicMotorcycles #GaragePinUp #Pinup #PinupModel #PinUpFashion #Retrostyle #Retro #RetroModel #Highheels #RedLipstick #HotBrunette #PinupMakeup #CafeRacer #Scrambler #CustomMotorcycle #CustomBikes #Vintagebikes #VintageMotorbikes #VintageMotorcycle

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika G.P.W. (@garagepinup)

 

@KALUPMACHINES

 

To profil producenta odzieży motocyklowej. Panowie w swych kreacjach reklamowych nie boją się kontrowersji oraz posądzenia ich o skrajny fetyszyzm, czy nawet szowinizm. W efekcie powstał bardzo ciekawy profil z fotografiami o motocyklowej tematyce, których motyw przewodni zazwyczaj cechuje niezwykły sensualizm. 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
5 ciekawych instagramowych profili o motocyklach ze zmysłowymi dziewczynami w tle 5 ciekawych instagramowych...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści