TO JEST NASZE ARCHIWUM KATEGORII 'Forum'
napisał(a):
Witam Prosiłbym o radę na co zwrocić uwagę przy zakupie motocykla? Nie pytam o podstawy ale na jakie szczegóły patrzeć że nie kupić motoru składanego z 2 lub 3 innych. A jeśli jest tu ktoś co może doradzić w sprawie chopperów to prosiłbym bym o kontakt. Znalazłby się ktoś chętny do przejechania Route 66 ?
napisał(a):
ja nie zajmuję się gejowaniem między wybrzeżem a wybrzeżem. ale, cochcesz wiedzieć o czopkach? bo w chwili obecnej, pojęcie chopper, jest wybitnie wypaczone i mam dziwne wrwżenie, ze prawdziwy chopper często mija się z wyobrażeniem "czopera" istniejącego w głowach niektórych, hm... motocyklistów?
napisał(a):
patrz na te elementy, które mogły być składane lub prostowane. Rama, poszukaj śladów prostowania, szlifowania. Lagi, jeśli to chopper to patrz czy są równoległe, im dłuższe tym łatwiej zauważysz pewne odchyły od normy, poszukaj mechanicznych uszkodzeń, śladów prostowania. Patrz na śruby w jakim są stanie. Czy ewentualne owieeki są symetryczne, zapoznaj się z malowaniami seryjnymi modelu i zobacz czy odpowiadają one temu modelowi, ktory masz przed nosem. Po prostu nie podniecaj się tylko spokojnie oglądnij każdy szczegół, widzisz coś co nie pasuje, pytaj czemu nie pasuje, bądź upierdliwy. Jak nie ma nic na sumieniu to powie wszystko. I po jeździe próbnej sprawdź czy nic nie cieknie, czasem właściciele ładnie wszystko wycierają a po 30 minutach jazdy się coś zaczyna wylewać.
Więcej w Forum
WSK MR16 BP 71 – Przywracanie życia rajdowej WSK

2010-01-22 00:46:21.2272sebastian440napisał(a):Witam wszystkich. Chciałbym wszystkim przedstawić motocykl rajdowy WSK MR16 BP 71. Wszystkie prace opisuje na blogu: [color=#FF0000][b][url=http://mr16bp.blogspot.com]WSK MR16 BP...

Zamknij